Bana Zarar Vermenden Korkuyorum

Her mevsimin bir zorluğu vardır , kışları çok soğuk olurken yazları tam tersine aşırı sıcak olur.Fakat bu mevsimler sonbaharı ve ilk baharlarıda vardır ne soğuktur ne de sıcak işte bazı ilişkilerde bu dört mevsimi yaşamak mümkündür.Her insan kendi karakterini ortaya koyarak bir adım atar , bu kız veya erkek olarak değişmez.Erkek’de olsa kız’da olsa  karakterlerini birbirlerine belli edip ortak bir adım atarlar.Karşındanızdaki kişi sizi değiştirmek isteyebilir veya sizde onu değiştirmek isteyebilirsiniz ama karşınızdakini kışdan ya’a çevirmeye çalışırsanız hasta olursunuz.Şüphesizdir ki insanlar değişir ama özleri hep aynı kalır.

Şimdi diyorsunuz ki bu çocuk ne saçmalıyor , başınızdan geçen en tutkulu aşkı , sevgiyi düşünün ve bir de bunun nasıl bittiğini düşünün.Ne kadar güzeldi dimi canım , cicim ayları ne kadar çok seviyordunuz birbirinizi  , ne vaatler verdiniz birbirinize , evleniyordunuz noldu evlenebildiniz mi  ? Yaşadığınız veya yaşıcağınız hiç bir aşk veya sevgi mutlu sonla bitmez. Nedeni  ise bir ilişkiye başladınız yarını görmeden davranmak diye bir tabir vardır kızda erkekde böyle hareket eder , ilişki devam eder günler , aylar hatta yıllar geçebilir fakat ileriyi düşünmeye yıllar geçmesine rağmen başlamadıysanız siz sadece kendinizin sonunu hazırlamış olursunuz.Ciddi bir adım atmak istiyorsanız aylar geçtikden sonra ve birbirinizi iyice tanıdıkdan sonra bir gelecek kurmak için bir adım atmanız gerekir siz bu adımı atmıyorsanız zaten lay lay lom bir ilişki yaşıyorsunuzdur.O ilişkiden bir bok olmaz.

“Aşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır.”                                                                    Bölüm 1

8
like
3
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
7 Yorum konuları
2 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
9 Yorum yazarları
Osman toptaşTriskacocuyellowredSevdasevdamustafa Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Aşk kutsaldır efendim. Onu satırlara sığdırmaya yahut kelimelerle anlatmaya veya yaşamaya kalkışmak en büyük hayal kırıklıklarını yaşamayı beraberinde getirir. Emeğinize sağlık.

demir.demirgil
Üye

Kaleminize sağlık, devamını da bekliyoruz

Triskacocu
Yazar

Aşkın gözü kör olsun

yellowred
Yazar

Güven bir aşkın temel maddesidir.

Sevdasevda
Üye

Son söz etkileyici. Her yanımızı kuşatsın aşk.