Yeni bir gün bir iPhone X söylentisi olmadan ya da patlak veren bir şey olmadan geçmez, aynı şey bugün için de geçerli. Yeni bir rapor, bazı iPhone alıcılarını çok mutlu edecek bir haber ile 2018 iPhone’lar hakkında ayrıntı getiriyor.

Bu yılın iPhone X ardılları, çok renkli olacak. Bu iyi haber. Kötü haber şu ki, üç versiyonun hepsi aynı renkleri içermeyebilir.

Apple bu yıl, iPhone X’in doğrudan ardılları olacak iki OLED modeli (5,8 inç ve 6,5 inç) ve 6,1 inç LCD versiyonu da dahil olmak üzere mağazalarda üç iPhone X satışa sunacak. Tanınmış analist Ming-Chi Kuo, yeni bir araştırma notunda, 6.5 inçlik iPhone X Plus’ın siyah, beyaz ve altın renkte olabileceğini söyledi. Muhtemelen 5.8 inçlik versiyon aynı üç renkte mevcut olacaktır.

Gri, beyaz, mavi, kırmızı ve turuncu renklerle sunulduğunda, 6.1 inçlik telefon çok daha heyecan verici olacak. Aynı zamanda çift kamera özelliğine sahip olacağı da söyleniyor. iPhone 8 gibi bir şey olup olmadığı net değil. Ancak bu strateji Apple’ın iPhone 5s ile birlikte daha ucuz iPhone 5c’yi piyasaya sürdüğü birkaç yıl öncesine benziyor.

Kuo sadece renkler hakkında konuşmadı. IPhone X Plus’ın büyük olasılıkla 1000 dolar olacağını da belirtti.6,1 inçlik iPhone ise 700 dolar civarında daha uygun fiyatlı olacak.

Rekabetçi fiyatlandırma ve yeni çekici renkler ile Kuo, iPhone satışlarına yönelik tahminlerini artırıyor. Yeni iPhone’lar piyasaya çıktığında LCD iPhone’un satışların% 55’ini oluşturmasını ve 2019’dan daha fazla pay almasını bekliyor. Bu nedenle Kuo, daha yüksek kaliteli 5,8 inç ve 6,5 inç OLED iPhone’lar için bir talep patlaması olmasını bekliyor. Genel piyasanın daha ucuz olan 700 dolar 6.1 inçlik LCD modele doğru çekileceğini söylüyor.

Apple’ın resmi iPhone basın etkinliğinden birkaç hafta sonra, üç iPhone’un da Eylül ayı sonunda mağazalara ulaşması bekleniyor.

8
like
5
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
18 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
18 Yorum yazarları
Kerem özdemirIce coldİlknur YılmazVedat YılmazMaydogan Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Kerem özdemir
Üye

Mukkemmel

Ice cold
Üye

Kırmızıya bayıldım

İlknur Yılmaz
Üye

Çok pahalı ama süper bir telefon bayiliyorum

Vedat Yılmaz
Üye

cok pahali

Maydogan
Üye

Mavinin benim olmasını isterdim