Savaş ortada..

Apple, büyük olasılıkla 2018 sonu itibariyle, sektördeki mevcut lider Netflix’in önerdiğinden daha ucuz bir VOD hizmetini yayınlayacak, bu hizmeti önümüzdeki aylarda Recode’da ayrıntılarıyla anlatacak. (Recode yeni teknoloji haberlerinden oluşan bir Amerikan web sitesi.)

Hatta Apple’ın,  Apple TV sahiplerine ücretsiz olarak orijinal içerik ya da tüm kataloğu sunabileceği söylentileri bile var…

Firma, ünlü sunucu Oprah Winfrey ile bir ortaklık imzaladı. Onunla oluşturulan tüm programlar, tam kapsamlı orijinal içeriğin bir parçası olacak.

apple-store-at-night.jpg

Fransa’da Netflix programları, ne HD ne de ultra HD’yi içeren ayda 7,99 avrodan yapılan bir abonelik teklif ediyor. Bu tekliften yararlanmak için ayda 10.99 avrodan veya ayda 13,99 avrodan yapılan pahalı bir tarifeye geçmeniz gerekiyor. Apple, kısmen de olsa, HD ve ultra HD’yi düşük fiyatlarla sunabilir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, Apple’ın VOD hizmetine yönelik standart abonelik, ayda 9,99 ABD doları isterken, aynı seçenekte Netflix ayda 11 ABD doları istiyor.

Son olarak, Cupertino şirketi, Apple Music veya Apple Care (markanın ücretli garantisi) gibi çeşitli hizmetleri birleştiren paketler de sunabilir.

Kaynak

10
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
12 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
12 Yorum yazarları
Triskacocuyellowredali yunus önenVedat YılmazReha Karakaya Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
salla gitsin
Üye

netflix şu an çok iyi büyük ihtimalle insttegramın youtube benzer bişey yapması gibi olucak

mustafa
Üye

İnşallah başarılı olamaz.Bırak sen kendi sektöründe ilerle bırak diğer sektörleri de başkaları ilerlesin.

The Qreyo
Üye

Apple’ın yeni şeylere ihtiyacı var.

muptezel
Üye

Apple her sektörü ele geçirmeye başladı

temel reis
Üye

apple kendi dalında ilerlemeli bence