Hepinize merhaba. Gününüzün güzel geçmesini ümidiyle sizinle yazdığım bir yazıyı paylaşmak istiyorum.

Uyandığında beline sarılmış kollarla karşılaştı Burçak. Yüzünde ki hafif bir gülüşün farkında bile değildi. Çok seviyordu işte. Bazen sevmeye de korkuyordu gider diye. Sarılı kollardan kurtulmak istemezcesine ters dönmeye çalıştı. Başarabildiğinde doya doya sevdiği adamın yüzüne baktı. Uyandırmak istemezcesine kirpiklerine sonra da saçlarına dokunuverdi. Saçlarıyla oynamayı o kadar çok seviyordu ki… Yine elinin gıdaklanmasıyla tebessümü daha da arttı kadının. Bütün hayal ettiklerini Efe sayesinde yaşamıştı. Onunla eğlenmişti, onunla ağlayıp gülmüştü. Çok fazla delice şeyler yapmışlardı. Kavga da etmişlerdi. Ama o kavga bir ilişkinin tuzu biberiydi.

Çok fazla üzerine düşüldüğünü hissediyordu genç kadın. Sevildiğini deli gibi hissediyordu. Bu da onu her saniye daha da mutlu hissettiriyordu. Ona fazlasıyla güveniyordu. Bu güvenin doğruluğunu çok büyük bir şekilde ispatlamıştı Efe. Sevdiği kadın için ölümü göze almıştı.

Efe’nin kıpırdandığını gören Burçak hemen gözlerini yumdu. Neden böyle bir oyuna girişmişti ? Bilmiyordu. Saçlarına dokunan el ile heyecanlanmıştı. Ama belli etmemesi lazımdı. Alnına konuveren bir öpücük ve ardından fısıldanarak söylenmiş bir sözle tekrardan aşık oluvermişti sevdiğine. Efe onu ne kadar sevdiğini fısıldamıştı. Yeni uyanmış numarası yapmak istedi. Gözlerini hafif açtığında o deli olduğu ela gözlerle karşılaştı.  “Günaydın” diye fısıldadı saçlarıyla oynayarak.

Efe onun saçlarıyla oynamasına bayılıyordu. Kalkmak istemedi yataktan. Yıllarca bu yatakta ona sarılak uyumak istediğini farketti.  Burçak’ı yine güzel sözlerle karşılaştırdı. Bir sene önce evlenmelerine rağmen her gün daha da bağlanıyordu Burçak’a. “Evlilik aşkı öldürür.” lafına katılmadığını bir kez daha anladı.

Yatakta birbirlerine baktılar sadece. Korkuyordu ikiside birbirini kaybetmekten. İkisi de çoktan doğru insanı bulduklarına inanmışlardı. Erkek, sevdiğine sahip çıkıyordu.Yarın ölecekmiş gibi yaşıyordunu aşkını. Kadın ise onun kadını olmaktan gurur duyuyordu. İşte sevgi tam anlamıyla buydu.

15
like
5
love
0
haha
2
wow
1
sad
0
angry
16 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
16 Yorum yazarları
Koray CömertCan canEbru AltınokSinan ParlakSalihcan Sucu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Üye

Bir gün bende kayıp olur muyum ki acaba benim bir türlü kayıp olamadığım bir durum olsa gerek..

kaan yalçın
Üye

Senelerdir bir ben kaybolamadım herhalde 🙁

turuncumavi
Üye

Sevmek ve sevilmek karşılıklı olunca gerçekten çok güzel oluyor

Samet Eyi.
Üye

Çok sevmekten korkmak , böyle bir şey var gerçekten…

Can can
Üye

çalıştı. Başarabildiğinde doya doya sevdiği adamın yüzüne baktı. Uyandırmak istemezcesine kirpiklerine sonra da saçlarına dokunuverdi. Saçlarıyla oynamayı o kadar çok seviyordu ki… Yine elinin gıdaklanmasıyla tebessümü daha da arttı kadının. Bütün