Astral seyahat tekniklerini denemeye başlamadan önce, mekanın sessiz ve sakin olması gerektiğini vurgulamak istiyorum. Bedeniniz çok rahat olmalı ve hiç kimse tarafından rahatız edilmeyeceğiniz bir odada tek başınıza olmalısınız. Astral seyahati gerçekleştirememenizin önündeki en önemli engel endişe ve korkularınızdır. Kendinize ve yapabileceğinize inanın. Her zaman ilk seferde başarılı olunamaz. Ancak bedeninizden ayrılırken eğer korkar ve vazgeçerseniz yeniden bu noktaya ulaşmanız çok zaman alabilir. Bu yüzden korku duygusunu içinizden atın.

Astral seyahatzarar verici değildir. Astral seyahat yapmak için en önemli noktalardan biri imgeleme konusundaki başarıdır. Yatağınızda sırt üstü yatarken kendinizi tavanda hayal edin aşağıdaki bedeninize baktığınızı düşünün. Bunu ne kadar canlı olarak yaparsanız beyninizin bunu kabul etmesi ve bedeninizden dışarı çıkmanız o kadar kolaylaşacaktır. Astral seyahat yapmak için beyninşz mutlaka alfa pozisyonunda olmalıdır.

Rahat bir kıyafet giyin, eğer sizi rahatsız eden bir şey varsa kalkıp onu halledin. Daha sonra rahat edebileceğiniz yatak veya yere uzanın (sırtınız yere paralel olacak şekilde), başınızın altına, başınızla sırtınızın açısını bozmayacak bir yastık kullanabilirsiniz. (kare nefes tekniği üzerinde tefekkür ediniz) 3-4 defa derin nefes alın (nefesinizi karın bölgesine alıp bırakın, göğsünüzü şişirmeyin). Tüm nefesinizi boşaltın. Bu şekilde içinizden, birden dörde kadar sayın. -Nefes alırken birden dörde kadar sayın. -Nefesinizi tutun, birden dörde kadar sayın. -Nefesinizi bırakırken birden dörde kadar sayın. Bu şekilde nefesiniz rayına oturasıya kadar bu konumu koruyun.

5
like
2
love
0
haha
3
wow
0
sad
0
angry
16 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
15 Yorum yazarları
SevdasevdayellowredMustafa YüceRafael kangarliIce cold Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Gerçekten şartları yerine getirmek çok güç. Bunu başarabileceğime inandığım zaman deneyebilirim ancak.

Bir Başak Kadını
Üye

Bir kaç tekniği vardır, kişiden kişiye göre de değişir, bünyeye, mekana göre değişir, yapması kimine göre zordur, kimine göre kolay, zaman alır, sabır ister, keyiflidir ama aynı zamanda korkutucudur da, yaptıktan sonra bir sürü riskleri vardır…

Hope
Üye

İlginç

EMRAH SOYLU
Üye

kaç gün kaç gece herşey dahil mi ? :))

ziya
Üye

Çok ilginç bir teknikmiş gerçekten de