Selamlar sevgili popzingiller 🙂 Bugün sizlerle Galaksi’nin Koruyucularından bahsedeceğiz dermişim, şaka şaka 😄 Sadece ayakkabının koruyucularından bahsedeceğiz. Bu ayakkabı kahramanının adı Nonwater.

En kısa haliyle Nonwater adındaki bu sprey, ayakkabılara sıkıldığında ne kadar uğraşırsanız uğraşın asla su geçirmiyor. Mahalle maçı yapan çocukların yağmur yağdığında eve gelmediğini ve maça devam ettiğini biliriz. Bu çocuklar eve geldiklerinde ayakları sırılsıklam olmuştur ve muhtemelen bir gün sonrasında karın ağrısı çekecek hasta olacaklardır. Ya da kışın okula yürüyerek gitmek zorunda olan, ailesinin durumu kaliteli bir bot almaya müsait olmayan öğrenci kardeşlerimiz okula gidebilmek uğruna kar üzerinde yürürken her adım attığında ayakkabısına dolan su yüzünden ayakları sırılsıklam ve buz keserek gider okula sonrasında ne karın ağrıları çeker minik bedenler… İşte bu ürünle bu gibi sorunlar sonlanacak.Her ne kadar yapım amacı ayakkabıların bakımı ve kirlenmemesi olsa da ülkemizde bu ürün demin de bahsettiğim gibi çok daha faydalı şekilde kullanılabilir.

Peki nedir bu işin sırrı? Nasıl bir sprey suyun geçişini engelleyebilir diye düşünüyorsunuz biliyorum 🙂 Giysilerinizi ve ayakkabılarınızı su hasarından korumak için çok verimli olan bu ürün bir nanoteknoloji harikası. Yenilikçi nanoteknolojinin en iyi örneklerinden biri. Sonuç olarak, su ve çözeltileri ile yüzey etkileşimi kesinlikle minimaldir ve kendi kendini temizleme etkisi, hava geçirgenliği kaybı olmadan elde edilir. Yani bu kaplama sprey olsa bile ayaklarınız ayakkabı içinde hava almaya devam eder.

Şimdi gelelim diğer avantajlarına: Her şeyden önce bu sprey görünmez bir kaplama olduğu için üzerine sıktığınız ayakkabının yada kıyafetin renginde herhangi bir değişikliğe yol açmaz. İkinci olarak çözücü içermez, bu nedenle süet veya nubuk gibi hassas malzemeler için zararsızdır. Yani çevre dostudur. Üçüncü olarak çok işlevlidir. Yani yalnızca tek bir yüzeye değil, her türlü kumaşa, süete ve diğer gözenekli yüzeylere uygulanabilir. Dördüncü avantajı demin de açıkladığım gibi hava geçirebiliyor olması. Bir diğer avantajı ise dayanıklılık ve koruma süresi. 3 aya kadar tam koruma sağlar, bu da diğer koruyuculardan 10 kat daha uzun bir koruma demek 🙂 Ayrıca spreyimizin diğer koruyucu spreylere göre daha güçlü olduğunu da unutmamak gerek.

Sırada bizi en çok ilgilendiren konulardan bir diğeri; fiyatı 🙂 Bu nanoteknoloji harikası aynı zamanda çok da iyi bir fiyata sahip. Bir kutu spreye yalnızca 25 dolara sahip olabilirsiniz. Tabii her zamanki gibi hatırlatmak isterim ki bunu kur bazında düşünmeyin lütfen. Yurtdışındaki insanların parayı dolar üzerinden kazandığını düşünürsek bu ürün Türkiye’de geliştirilse 25 TL’ye satılıyordu gibi bir durum olurdu. Bu şekilde düşünürsek fiyat-performans değerlendirmesinde ürünün oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Siz neler düşünüyorsunuz popzingiller? Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın 🙂

Kaynak Link

17
like
4
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
20 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
19 Yorum yazarları
Temel UçakBekir AkgülMaydoganKasim ekimReha Karakaya Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Muhammet Yiğit
Yazar

Çok Güzel Bir Yazı Olmuş Eline Sağlık …

Nihan Aysima Kara
Üye

Gerçekten güzel ve başarılı bir ürün. Yazın da öyle.

kaan yalçın
Üye

Herkes için olmasa da bazı kesimler için işe yarar bir şey.

sila
Yazar

Daha önce görmüştüm youtubeda gerçekten harika bir buluş. Türkiye’de henüz yok diye biliyorum. Getirtebileceğimiz bir platform varsa da pahalıya patlar muhtemelen. Kısa zamanda bizim ülkemizde de yerini alır umarım makul bir fiyatla. Paylaşım için teşekkürler :))

turuncumavi
Üye

Ben en çok çocuklar için sevindim Şimdi okula giderken ayakları ıslanmıyacak 👏👏👏