İphone severlerin dikkatini çekecek bir haber var. Benjamin Geskin, ilk olarak 2016 yılında satışa sunulan, büyük ekranlardan hoşlanmayan kullanıcılar için üretilen 4 inc ekranlı İphone SE’nin yeni modeli İphone SE 2 hakkında bilgi verdi. 

Performans olarak tam bir canavar olarak nitelendiriliyor. İphone 7 işlemcisine sahip olacak olan model için dış tasarımda da değişiklikler olacağı bilgisi verildi. Yine çerçeveli fakat arkası cam olacak. Kablosuz şarj özelliğinin de İphone SE 2’de de bulunacağı ve standart kulaklık girişinin olmayacağı  Benjamin Geskin tarafından bildirildi.

2 yıldır hiç bir geliştirme yapılmayan SE modeline sadece daha yüksek depolama özelliği seçenekleri sunulmuştu.  iPhone SE 2, 3D Touch ve Face ID özelliklerine sahip olmayacak. Hatta telefonun Touch ID’ye sahip son iPhone olması bekleniyor.

Telefonun ekran boyutunun 4 inç olması ve uygun fiyatlı bir model olarak piyasaya sürülmesi ise, Apple’ın SE politikasındaki genel hamleleri olarak değerlendiriliyor. 2. Nesil İphone SE olarak adlandırılan modelin Haziran 2018’de satışa sunulması bekleniyor. 

5
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
9 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
9 Yorum yazarları
Reha KarakayaBerat GÜLTEKİNyellowredMurat Siylitacettin san Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Reha Karakaya
Yazar

Apple kullanıcısı olarak ben genelde büyük ekran ürünleri daha çok seviyorum. SE modeli pek sevdiğim bir model değil.

Berat GÜLTEKİN
Üye

Güzel

yellowred
Yazar

abartılmış bence

Murat Siyli
Yazar

Bu ne ya her gün yeni. Bir ürün

tacettin san
Üye

👍😝