Marvel sevdalılarının merakla beklediği Kaptan Marvel 8 martta geliyor. Gerçekten bu evreni takip edenler için süpriz değil bu gelişme ama marvel’i sadece sinema’dan takip edenleri biraz şaşırtıcı bir haber oldu marvel’in gelişi.

En son filmde thanos parmağını şıklattığında dünyanın yarısı buhar olmuştu. Gelecek filmde bu kişilere ne olduğunu göreceğiz. Bir şekilde geri dönmeleri gerek çünkü pek çok kahraman da buhar olmuştu, geride kalan kahramanlarla son filmin çıkacak olması pek mantıklı gelmiyor. Ama süprizler de olabilir.

Ant man and wasp filminin sonunda da avengers’a gönderme yapılmıştı, hatta ant-man kuantum evreninde mahsur kaldı, herkesin sevdiği karakterler elbette farklıdır ancak benim için ant-man çok özel, son filmde kendisini görmeyi umut ediyorum. Filmin fragmanı şimdiye kadar 45 milyon kez izlendi ve 1 milyondan fazla beğeni aldı, onu da sizinle paylaşıyorum.

Brie Larson kaptan marvel’i canlandıracak, bence güzel bir seçim, benim beklentim bu filmden sonra kaptan marvel için tek bir film de yapılması, marvel takvimini açıkladı takvimde böyle bir film şimdilik gözükmüyor. Ancak 2019’da çıkacak avengers filminde açık kalacak noktalar mutlaka olacak, dolayısıyla bu noktaları solo bir filmle tamamlamak hem maddi olarak hem de izleyicilerin tatmini açısından çok olası.

Kendi adıma merakla bekliyorum, 2019 la casa de papel, game of thrones, avengers gibi yapımların gelecek olması açısından çok bereketli bir sene olacak gibi gözüküyor.

9
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
8 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
8 Yorum yazarları
Musa Pakahmet çetinebubekir ertuğrulmustafaÇalı Kuşu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Musa Pak
Üye

gelisn izleriz

ahmet çetin
Üye

Gelsin bakalım

ebubekir ertuğrul
Üye

gelecegi varsa görecegide var derdimde demiyorum hayırlısı olsun 🙂

mustafa
Üye

Gelsin bir görelim sonra karar verelim.

Çalı Kuşu
Yazar

Fragman sürükleyici olduğu izlenimi uyandırıyor.