Sabrina The Teenage Witch‘ in karanlık anlatımı , netflix orjinal dizisi olarak karşımıza gelen dizi çoğunlukla Sabrina’nın yaptığı davranışların getirdiği olaylarla yüzleşmesini ele alıyor.

İki halası ve kuzeniyle yaşayan Sabrina yarı cadı yarı ölümlüdür. 16 yaşına bastığında cadılık güçlerini elde edebilmesi için ruhunu şeytana teslim etmesi gerekir. Sabrinanın bu zorlu yolculuğunda ikili hayatını ve doğa üstü güçler karşısında verdiği çabayı izliyoruz.

Genel olarak durgun ilerleyen dizi severek izleyebileceğiniz yapımlardan biri.

Her ne kadar başındaki o temposunu dizinin ortasında ve sonunda koruyamasada  devamında yaşananlar gayet tatmin edici ve dizinin durgunluğunu bastırıyor.

Dizide bolca satanist göndermeleri ve salem cadı mahkemelerine ait göndermeler de yer alıyor. Açıkçası bu göndermeler dizinin karanlık havasına gayet iyi yedirilmiş ve diziyi daha akılda kalıcı yapıyor. Dizinin içinde  bolca fantastik ve mistik öğelerere de yer verilmiş. Örneğin şeytan, iblis. Eğer bu tür şeylere merak duyuyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.

Genel olarak baktığımızda ise bir Game of Thrones, Lord of the Rings veya Harry Potter kadar olmasa da severek izleyebilirsiniz. Bizden bu kadar size keyifli seyirler.

11
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
6 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
6 Yorum yazarları
Zeliha BüyükbingölÇalı KuşuYeliz AksütEva.Rzmustafa Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Üye

Bunu izlemedim ama eski Sabri’nayı daha çok severdim ve izlerdim. İki halası ve bir kedisi ve aşık olduğu oğlan ne izlerdim.

Koray Cömert
Üye

Deneyimlenmesi gereken bir keyif oldugunu düşünüyorum.

Eva.Rz
Üye

Yeterince vampirli, kurt adamlı film ve dizi yapılmıştı. Birkaç düzenleme ile eskiye dönüş yaşıyoruz bu sektörde de.

Çalı Kuşu
Yazar

Fantastik severler için tavsiye edilebilir görülse de zayıf bir yapım kanaatimce efendim

Yeliz Aksüt
Üye

emeğine sağlık