Merhaba; bu yazımda S530 Mini Bluetooth kulaklık kullanım deneyimlerimden bahsedeceğim.

 S530 Mini Bluetooth Kulaklık

(Görsel eski versiyon, tek farkı kulak içi değil)

Kulaklık yaklaşık 30 günde elime ulaştı.Kutu içerisinde kulaklığın kendisi ve şarj kablosu çıkmakta. Bu modelden önce kardeşini kullanmaktaydım fakat çok küçük olduğundan nerede olduğunu bulamadım, belki elektrik süpürgesi ile gitmiştir. Önceki model yukarıdaki görselde ki gibi kulak için değildi, bu nedenle ses kalitesi kötü ve kısıktı. Ortam sesi fazla olduğunda duymakta zorlandığım zamanlar olmaktaydı. S530 kulak içi olduğundan duyma konusunda sıkıntı yaşamadım. Ses algılama özelliği iyi, mikrofonda gürültü önleyici olmadığından çevrede bulunan tüm sesler karşı tarafa gitmekte.

Söylendiği gibi 5-6 saat müzik dinleme süresi sunmuyor. 45 dakikada şarjı bitmekte, tekrar şarj olma süresi de 30 dakikayı bulabilmekte.

 

Çekim açısında arada duvar vb. Bir engel yok ise belirtildiği gibi 10m ye yakın mesafede arada kesilmeler olsa da iş görüyor. İş yerinde müzik dinlemek için birebir. Bazı durumlarda örn: kulaklık kulağınızda ve elinizi kulağınıza kapattınız diyelim. Kulaklıktan ses gelmez oluyor, bağlantı kopuyor. Bunlar dışında sıkıntı yaşamadan kullanıyorum. Ses kalitesi, aman aman değil. Tek tuş ile cevaplama, kapatma bulunmakta. 

Boyutlarının küçük olması nedeni ile gizli bir şekilde, evde, işte, okulda müzik dinlemek, görüşme yapmak için biçilmiş kaftan.

S530 Mini Özellikleri:

Bağlantı: kablosuz.

Aktif gürültü önleyici: Yok

Frekans: 8-24000Hz

Direnç: 32OHM

Mesafe: 10m

Sorularınızı yorum üzerinden gönderebilirsiniz.

10
like
3
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
16 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
17 Yorum yazarları
ErcanCihanturunçBerat GÜLTEKİNmuhammed altunkayNakAlihan Sönmez Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ercan
Üye

Kablolurdan kurtulmak çok iyi

Cihanturunç
Üye

Devir bunların devri

Berat GÜLTEKİN
Üye

iyiymiş

muhammed altunkayNak
Üye

vay be neler yokmuş neler

Alihan Sönmez
Üye

Bu seriye sevdim