Merhaba popzingiller Çin’den abim gelmiş serimizin 4. bölümünde, son zamanlarda çocuklu ailelerin gözdesi, Türkiye’de 60-70-80Tl fiyatlara satılan, Çin’den (Dolara göre değişiyor sorarsanız yorumlarda cevaplarım) uygun fiyata getirilebilen hayvanlı dünya haritası.

Ürün 20 günde elime ulaştı. Güzel paketlenmiş, herhangi bir deformasyon olmadan, sıkıntısız geldi. Ürüne ödediğim 1.4usd lik kargo ücretinden kaynaklı ola bilir bu durum.

Ürün Boyuları:

En:95cm

Boy:73cm

Tüm kıtalar ve üzerine yerleştirilen hayvanlar birbirinden bağımsız. Bu yönü ile uygulanışı kolaylaştırıyor. Diyelim ki sizin duvar ölçüleriniz biraz dar. Bu durumda, parçalar ayrı olduğundan biraz yakın yapıştırılması ile duvara uygulanabilecektir. Bunun tam tersi de geçerli bir birinden biraz uzak yerleştire de bilirsiniz.

Mat plastik özelliğe sahip, çok yansıma yapmıyor. Gri duvar üzerinden sanki 3d(üç boyutlu) gibi duvar üzerinde kabartma gibi duruyor.

Son sözler; Türkiye’de aynı ürüne iki katı para vermektense(ki satıcılar zaten aynı ürünü Çin’den getiriyor) uygun fiyatlı ürün almış oluyorsunuz. Fiyatına göre, plastik kalitesi ve yapışma kalitesi gayet iyi.

(Büyük parçaları, örn: Rusya yada Abd yi çıkartırken ve yapıştırırken iki olmanızı öneririm. Parçalar statik elektrik yüklendiğinden bir birini çekiyor, yapışkan taraflar üst üste çektiğinde çıkmıyor)

(Son görselde ki montessori yatak kendi imalıtım:) mobilyacılar aynı ürüne 1600 TL fiyat verirken, ben 500 Tl ye mal ettim.)

8
like
3
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
14 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
14 Yorum yazarları
HalilCanEbru AltınokKoray CömertturuncumaviÇalı Kuşu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
turuncumavi
Üye

Çocuk odalarına ne güzel olur

Çalı Kuşu
Yazar

Öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bu ürün bence her ebeveynin evinde bulundurması güzel bir ürün.

Gülsüm Apiş
Üye

Güzel ürünlermiş

Reha Karakaya
Yazar

Çocukların ilgisini çekecek güzel bilgilendirici bir ürün. Görsel destekli olduğu için daha akılda kalıcı olur.

Emre Eryiğit
Üye

Harita pek ilgimi çekmedi ama yatak güzel olmuş.