2018 yılındayız ve bilindiği üzere artık “erkek-kadın” cinsiyetleri geride kalmaya ramak tuttu. Trans toplulukları sayesinde her gün birbirinden farklı yeni cinsiyetleri tartışıyoruz. Trans topluluğuna göre mental hastalık semptomu toplam cinsiyet sayısı 40’tan fazla ve her geçen gün artıyor, bunlardan en sevdiklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum;

  • Ben kendimi cinsel olarak Saldırı Helikopteri olarak tanımlıyorum. Çocukluğumdan beri petrol yatakları üzerinden süzülüp pis yabancılara bombalar yağdırmanın hayalini kurdum. İnsanlar bir kişinin helikopter olmasının imkansız olduğunu ve benim aptal olduğumu söylüyor ama ben umursamıyorum. Ben güzelim. Vücuduma döner pervaneler, 30 mm toplar ve AMG-114 Cehennem Ateşi füze bataryaları için estetik ameliyatı olacağım. Bundan sonra sizlerden beni “Apache” diye çağırmanızı ve insanları gereksizce yukarılardan öldürme hakkıma saygı göstermenizi istiyorum. Eğer beni kabul etmezseniz, sizler birer helifobiksiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

  • Ben kendimi cinsel olarak Nihon Gaigun 1941 Yamato Sınıfı Zırhlısı, 2800 mürettebat (71,659 ton) olarak tanımlıyorum. Çocukluğumdan beri pasifik okyanusunda yüzüp iğrenç batılılara zırh delici mermilerle batırmanın hayalini kurdum. İnsanlar bana bir kişinin zırhlı olmasının imkansız ve benim gerizekalı olduğumu söyler ama ben bunu umursamıyorum. Ben güzelim. Vücuduma üçüz 46 cm toplar, çok-amaçlı havan topu ve torpido ateşleyicisi için estetik ameliyatı olacağım. Bundan sonra sizlerden bana “Musashi” demenizi ve benim düşük kaliteli batılı zıhlılarını batırma hakkıma saygı göstermenizi istiyorum. Eğer beni kabul etmezsiniz sizler birer navifobiksiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

  • Ben kendimi cinsel olarak 1937 Schwerer Gustav Demiryolu Topu (1329 ton) namlu hızı saniyede 820 metre olarak tanımlıyorum. Çocukluğumdan beri demiryolu hatlarında ilerleyip iğrenç polonyalıları yüksek kalibreli 32 metre uzunluğunda ki topumla havaya uçurmanın hayalini kurdum. İnsanlar bana bir demiryolu topu olmasının imkansız ve benim gerizekalı olduğumu söyler ama ben bunu umursamıyorum. Ben güzelim. Vücuduma 4,8 ton top ateşleyebilen 800 metre menzile sahip kalibreli namlu, taşınabilirlik için 5 ayrı parçalabilirlik ve çok fonksiyonlu tren tekerlekleri için estetik ameliyat olacağım . Bundan sonra sizlerden bana “Gustav” demenizi ve benim düşük kaliteli doğu avrupa savunma hatlarını tek atışta yoketme hakkıma saygı göstermenizi istiyorum. Eğer beni kabul etmezsiniz sizler birer rayfobiksiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

  • Ben kendimi cinsel olarak 1949 Çar Bombası (27 ton) düşük radyasyonlu olarak tanımlıyorum. Çocukluğumdan beri batılı ülkelerde süzülüp iğrenç kapitalistleri 100 TNT gücünde eş değer termonükleer patlamayla havaya uçurmanın hayalini kurdum. İnsanlar bana bir kişinin kıtalararası balistik füze başlığı olmasının imkansız ve benim gerizekalı olduğumu söyler ama ben bunu umursamıyorum. Ben güzelim. Vücuduma 56 metre uzunluğunda mantar bulutu çıkarmamı sağlayacak patlayıcı, 1,7 ton ağırlığında paraşüt ve 50 megatonluk TNT için için estetik ameliyat olacağım . Bundan sonra sizlerden bana “Kuzka’nın annesi” demenizi ve benim düşük kaliteli kapitalist köpekleri buhar etme hakkıma saygı göstermenizi istiyorum. Eğer beni kabul etmezsiniz sizler birer sovyetfobiksiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Sizlerinde beğendiği ve taktir ettiği alternatif cinsiyetleri ve cinsel kimlikleri paylaşmanız dileğiye.

*Not; bu yazı parodi amaçlıdır ve bu 2’den fazla cinsiyet safsatasını ti ye almaktadır*

42
like
6
love
1
haha
4
wow
0
sad
5
angry
52 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
51 Yorum yazarları
Osman Ali Aydınahmet batarVedat CemiloğluMustafa YüceMurat tekneci Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
MUSTAFA KAYADİBİ
Üye

Cinsiyet ayrımcılığını konuşmaya gerek kalmasa keşke…

Osman Ali Aydın
Üye

Güzel bir konu başlığı seçilmiş.

ahmet batar
Üye

ne saçma olmuş ya

Vedat Cemiloğlu
Üye

Konuşulmaması gerekiyor

Mustafa Yüce
Üye

İlginç