Selamlar sevgili popzingiller 🙂 Bugün sizinle inovasyonun yalnızca teknoloji alanında olmadığına en güzel örneklerden biri olan The Garden Tower Project‘ı paylaşacağım. Bahçeniz için oldukça hoş bir görünüm sağlayan bu dekoratif harika aynı zamanda da bahçenizde size boş alan sağlamak üzere tasarlandı. Uzunluğu 1.06 metreyi bulan Garden Tower merkezinde bir de gübre bölümü bulunduruyor. Bu bölüm bitkilerinizin kurumuş yapraklarını veya budadığınız bölümlerini gübre olarak kullanmanızı sağlıyor. Ayrıca bu gübre bölümünde mutfağınızda yemek hazırlarken kullandığınız besinlerin çöplerini de gübreye çevirebilirsiniz.

Ayrıca eğer sürekli bitkilerle uğraşmak istemeyen ama yine de bahçemde bir yeşillik köşem olsun diyorsanız bu ürün tam size göre, çünkü Garden Tower’daki saksıları sürekli kazmak veya toprağını havalandırmak zorunda değilsiniz. Sulamayı ise her hafta 1 yada 2 kez yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bir Garden Tower’da tam 50 bitki yetiştirebilirsiniz. Artık evinizde organik sebze ve meyvelerinizi ya da rengarenk çiçeklerinizi kendiniz yetiştirebilirsiniz. Kolayca kurulumu olan ve bu kurulum olayı adım adım videolarla açıklanmış olan Garden Tower gerçekten takdir edilesi bir ürün.

%100 geri dönüştürülebilir bir plastikten yapılmış bu ürün zararlı toksin içeren hiç bir maddeyi bünyesinde barındırmıyor. Buna ek olarak tek elinizle rahatça güneş gören tarafa çevirebilirsiniz bitkilerinizi. Garden Tower şuan 360 dolar gibi bir fiyata sahip. Bu fiyat bizim için çok fazla olsa da yurt dışındaki alım şartlarını düşünüp doları TL’ye çevirmeden bir para birimi olarak düşünürsek fiyatının sunduğu hizmetlere göre çok da uçuk olmadığını düşünüyorum. Aynı zamanda bu ürünün internet sitesinin ana sayfasında kullanıcılarının bir çok fotoğraf çekip siteye yolladığını ve bu fotoğrafların ana sayfada yayınlandığını görüyoruz. Bu dekoratif inovasyon harikası hakkındaki düşünceleriniz neler bakalım sevgili popzingiller? Yorum yapmayı unutmayın 🙂

Kaynak Link 1

Kaynak Link 2

6
like
2
love
0
haha
2
wow
0
sad
0
angry
10 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
10 Yorum yazarları
serhat ergünSalih Çelikemirhan clkyellowredÇalı Kuşu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
okan88
Yazar

Fiyatının karşılığını veren bir ürün.

mustafa
Üye

Fikir süper kesinlikle tek bir düzenekte farklı ürünler yetiştirebilirsin. Evinin balkonunu küçük bir bahçe gibi kullana bilirsin.

Manda
Yazar

Fiyat birim olarak düşünür ve doları TL’ye çevirmezsek oldukça makul. Türkiye için pahalı, amerika için ucuz. Puanım 10 üzerinden 7.

Sinan
Yönetici

Fikir güzel, fiyatı yüksek. Emeğine sağlık Aycan

serhat ergün
Üye

Güzel fikir