Düşünsene,

Beni tanımıyorsun. Adımı bilmiyorsun. Seninle aynı fıkraya gülmedik, aynı hikayeyi dinleyip hüzünlenmedik, aynı şarkının aynı nakaratını söylemedik hiç.

Ne Galata’da yürüdük elele, ne de iki kadeh rakı içebildik, şerefe.. Seni tanımıyorum, Beni tanımıyorsun..

Düşünsene,

Adımı bilmiyorsun, en sevdiğim renk yeşil değil, yanlış biliyorsun. Seninle tavla oynamadık. Hiç kimse yenilmedi, hiç kimse mızıkçılık yapmadı. Senin için hiç kimseyim, Seni tanımıyorum, Beni tanımıyorsun.

Düşünsene,

Günün 1440 dakikasının 5 dakikasını bu yazıyı okumak için harcıyorsun, hiç bilmediğin bir hayatın tam ortasına misafir oluyorsun, peki ben neden hiç tanımadığım sana anlatıyorum, biliyor musun? Çünkü ben bağırdım, haykırdım, anlattım, söyledim.. Duymadılar.. Ağladım, İnledim, Uludum.. Görmediler.. Çıldırdım, Delirdim, Sıyırdım.. Bilmediler.. Şimdi sana anlatıyorum.. Seni tanımıyorum, Beni tanımıyorsun.

Düşünsene,

Sana anlatıyorum. Ve senin benim hakkımda hiçbir fikrin yok. Beni tanımıyorsun, Seni tanımıyorum. Yarım saat sonra yemeğini yerken bir hiç olarak devam edeceğim senin hayatında. Şu an da bir hiçim, gelecekte de bir hiç olacağım senin için. Asla kim olduğumu bilmeyeceksin, senin için bir anlam ifade edemeden ölüp gideceğim.

Sahi, üzülüyor musun benim için? Seviniyor musun yoksa? Bilmem. Hiç bilemeyeceğim zaten.

Şimdi giderken arkamda bir sürü hiçkimse bırakıyorum. Bir türlü olduramadıklarım, bir türlü yaşayamadıklarım ve kuduz bir köpeğin yalnızlığını kıskandıracak bir yalnızlık bırakıyorum kendi payıma.. İşte, kesemdekiler bunlar.. Bir avuç hayal kırıklığı, bir dolu yalnızlık, hepsi bu..

Düşünsene,

Ben gidiyorum, bir saat sonra olmayacağım ve bilmeyeceksin. Ağlayacağım, duymayacaksın. Düşünsene ben öleceğim, görmeyeceksin.

Evet haklısın, Seni tanımıyorum,

Artık beni tanıyorsun..

Düşünsene, Ölüyorum, Bilmiyorsun..

32
like
7
love
2
haha
1
wow
8
sad
0
angry
34 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
33 Yorum yazarları
İlknur YılmazNasibe Avcıİlkay BozkuşOsman Ali AydınGül aksoy Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Olupapatya
Yazar

İçten içe ölüyoruz. Görenler görmemezlikten geliyor, duyanlar duymamış gibi yapıyor ve bizde ölüme sarılıyoruz. Çok içten bir yazı olmuş ruhunuza sağlık.

Medeni batmaz
Üye

Niye bu kadar duygusalız anlamadım

Oğuzhan Atak
Üye

Duygusal.

Canan Demirbaş
Üye

Çok duygusalız

Eren Akar
Üye

Hüzünlendim bak şimdi durduk yere