Bazılarımız çok derin kitap arayışına çıkarlar. Kitap önerileri isterler, okuyucuların yorumlarına bakarlar. Her insan aynı kitabı sevse bile siz belki de sevemezsiniz. Bu yüzden kitapların konularını araştırmalısınız ya da onları anlatan kişileri izlemelisiniz. Aynı book youtuberlar gibi. O zaman size izlediğim ve yorumlarını çok beğendim book youtuberları önereyim.

1-Nihan Alak

Aslında dışarıdan biraz soğuk gibi gözükse de kitapları anlatmaya başladığında bir çocuk oluveriyor sanki. Kitapları heyecanla anlatması, herkes ile yeni bilgiler paylaşması, sıradanlıktan kaçınması onu iyi bir book youtuber yapıyor.

2- Ömer Anlatan

Kendisi bir çok kitabın yorumu yapmakla beraber konularını da anlatıp, insanları kitaplara yönlendirmiştir.

3- Sena Nur Işık

Açık sözlü birisi olmasıyla beraber düşünceleri o kadar iyi ki… Açıkçası onun düşündüğü gibi düşündüğüm de ona her konuda o kadar hak veriyorum ki… Benim için kendisi  “WATTPAD” dünyasını en iyi yorumlayanlardan. Wattpad platformuna gelen kötü yorumlardan ve oradan çıkmış kitapları alanları aşağılayan bir nesile çok güzel bir yorum yapmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=6dwij33w8kI

13
like
2
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
12 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
13 Yorum yazarları
Emrah SOYLUOlupapatyaGülsüm ApişyellowredMurat tekneci Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Bence ilk olarak her şey yazarda başlıyor. Yazar hakkında ön bilgi çok önemli. Yoksa asıl verilmek istenene hep biraz eksik kalır insan. Çalışma hakkındaki kitap dostlarına gelince, ben açıkçası hiçbirini tanımıyorum. Ancak yaptıkları yorumlar kendi ruh dünyalarına bir pencere olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. En güzel kitap okunan, doğru anlaşılmak için kafa yorulan ve de yaşatılan kitaptır efendim. Emeğinize sağlık.

Mustafa
Üye

çok teşekkürler paylaşım için

Sinan
Yönetici

Ömer Anlatan iyi anlatıyor da bir şey eksik sanki bu book youtuberlarda. Ne olduğunu bilmiyorum da sıkıcı bir havaları var.

mehmetcan
Üye

Storytel diye bir uygulama çıkmış. Binlerce kitabı sesli olarak dinliyorsunuz.

mustafa
Üye

Teşekkürler evet kitaplar hakkında konuşuyorlar ama videolar uzun olsun diye çok uzatıyorlar ve sıkıcı bir hava katıyor.O yüzden 5-6 dk sonra insan sıkılıyor.