Belki de tüm kavgaların son cümlesidir ‘Siz erkekler hepiniz öküzsünüz’ veya ‘Hepiniz yontulmamış bir ağaçsınız’ gibi sözler. Bu birçok erkeğin övünç sebebi olurken duygularını açık beyan edemeyen erkeklerin ise yerin dibine girdiği cümledir belki. Tüm insanlar farklıdır kimileri toplum içinde bağıra bağıra aşkını söyler kimileri baş başa iken dökülür o güzel cümleler ağzından. Kimileri vardır ki çok seviyordur ama hiç söyleyemiyordur. Birçok erkek de bu durumdan muzdarip oluyor. Bu belki çocukluk veya gençlikte yaşanan bir travma yüzündendir. Kimisinde ise karakter olaraktır.

Ama hiçbir erkek öküz odun meşe gibi hakaretlere maruz kalmamalıdır. Gerektiği yerde en romantik biri olabilirler. Çünkü kadınlar, erkeklerin kişiliklerini bilerek evleniyorlar veya bir ilişki içine giriyorlar. Yani bir bakıma bu öküzler aslında sizin tercihleriniz.

Birde şu pencereden bakalım. Gecenin bir vakti olmuş ve siz kavga etmişsizin diyelim ki. Hemen instagram’a girilir ve bir Nazım Hikmet veya Bir Cemal Süreyya hiç olmadı bir Can Yücel paylaşılır. Siz hiç hatırlıyor musunuz bir kadının,  bir kadın şairimizin sözünü paylaştığınızı. Tabi ki hatırlamıyorsunuz çünkü yapmadınız. Bu yüzden odun dediğiniz erkeklerin sözlerini biraz daha dikkatli okuyun.

 

10
like
4
love
2
haha
0
wow
0
sad
0
angry
13 Yorum konuları
2 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
12 Yorum yazarları
Gülsüm ApişyellowredHadiOrdanCananMaydogan Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
okan88
Yazar

Tebrikler Emircan patlamaya hazır bomba gibi bir içerikle giriş yaptın 🙂 Hayırlı olsun, hoşgeldin.

Çalı Kuşu
Yazar

Herkes kendi karakterinin gereğini sergiler.

turuncumavi
Üye

Bu kadar ezmeyelim bence

Gülsüm Apiş
Üye

Onlar erkek değil Cemal Süreya,Ümit Yaşar Oğuzcan ve niceleri…

yellowred
Yazar

İstisnalar kaideyi bozmaz.