Sevgili Popzingiller,

Yönetim olarak bir karar aldık ve bunu sizinle paylaşmak istedik. Farkındayız uzun zamandır kargoların hazırlanması ve gönderilmesi çok uzun zaman almakta, ayrıca dükkana yeni ürünlerinin yüklenmesinde de sorun yaşanıyordu.

Gönderimlerde ki sorunlardan ve aslında depoda olması gereken ürünlerin başka yerlere dağılmış olmasından, bundan dolayı da yaşanan aksilikler sonucu, depoyu taşıyoruz ve ürünleri gönderen ekibimizi değiştiriyoruz. O yüzden bu 15 gün elimizdeki stokları çıkartacağız ve siparişi bekleyen arkadaşların gönderilerini belirleyeceğiz. Biliyoruz zaten uzun zamandır bekliyorsunuz ve ben-Ayşe Teyze ayın 15’de kargo sözü vermiştim (Canlı Yayında), bunuda elimden geldiğince sisteme koyup yapacağım, emin olun.

Bundan sonra yeni ürünler her ayın 30’da dükkana girecek ve ürünlerin bir kısmı Amerika’dan, bir kısmıda Türkiye’den karşılanacak. Ürünler her ay sonu girecek ve imkan oldukca ayin 1’de ve ayin 15’de kargo yapilacak.

Kargo maliyetleri çok yükselmiş olsada, şimdilik kargoyu hala karşılayabilme mücadelesi veriyorum. Çünkü bu konuda yardımcı olabilecek bir sponsor anlaşması yapamadık. Sizdende bu konularda fikirlerinizi bekleriz.

Bu arada gördük ki dünkü duvarda okul muhabbeti iyi sarmış hepinizi, o yüzden oradan devam edelim dedik. Ne dersiniz?

 

1- Okulda en çok sevdiğiniz ders ve ögretmen var mıydı?

2- Hiç kopya çektiniz mi? En çok kullandığınız teknik hangisiydi?

3- Okulda veya iş yerinde lakabınız var mı?

4- Gıcık olduğunuz, sürekli atıştığınız bir sınıf arkadaşınız var mıydı?

5- En unutamadığınız okul gezisi hangisi, kaçıncı sınıftaydınız?

6- Şu anda en çok hangi sınıfa yada hangi okul yıllarına geri dönmek isterdiniz?

 

Dünkü duvarın kazananları: Okulu hiç kırmamış olan, yorumlarıyla bize katılan sevgili arkadaşlarımıza başarı notu olarak gelsin bugünkü zamparalar @Maydogan – @turuncumavi – @Bahareylul 

Yarın yeni bir duvarda görüşmek ümidiyle, güzel bir gün diliyoruz.

15
like
5
love
1
haha
0
wow
0
sad
1
angry
20 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
20 Yorum yazarları
GÜLİNSahramuratdemirHüseyin AtakHüseyin Özer Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
yellowred
Yazar

2- Benden kopya çekmeye çalışırlardı, çalışkan bir öğrenciydim. Kopyaya ihtiyaç duymazdım.

Çalı Kuşu
Yazar

Özlem hanım öncelikle emeğinize sağlık güzel işlere imza atıyorsunuz bu çalışmanızla. Tebrikler efendim 🙂 1- Aslında sevmediğim ders yoktu. Ancak hocalar çok etkili bu nedenle Matematik, Edebiyat, Geometri, Coğrafya, Tarih ve Kimya ön planda… 2- Lise ikinci sınıfta hiç unutmam teşebbüs edip kendi kendimi ele verdiğim tek kişi olarak tarihe geçtim. Yanlış anlamayın bunu bana dersin hocası Nuran Hocam demişti. Sınavdaydık; ama biz sınıfça gülmekten öldük. Aslında sınavın var olduğunu bilmediğimden oldu yoksa hiç teşebbüs etmezdim ki, zaten beceremediğim içinde herkesin gülme sebebi oldum. Kopya verirdim hocalarda bunu fark ederdi; ancak ben sevilen bir öğrenciydim ayıptır söylemesi:))) 3- Lise de… Oku »

Irmak Kurt
Üye

1- İngilizce ve müzik derslerim 2- Eveeett çok kere çektim en çok zorlandığım derslerde özellikle işlemli formüllü olan derslerde çok fazla çektim.. 3- İrmik diyorlar daha çok.. 4- Hayır ama sevmediğim insanlar vardı hala da varlar maalesef 2. dönem suratlarını göreceğim bir de .. işkence.. 5- Ben pek aktif değildim okuldaki bir çok şeye katılmazdım genelde beni zorla odadan çıkarırlardı ya da işte şurada konferans var bu var şu var hep sıkıcı şeyler olurdu ama tabii ki öğretici şeyler de vardı da ben sıkılıyorum yaaa bir de sevmeyince bir şeyi arkadaş zorlamalarına ayar oluyordum sevmiyorum ki katılmıyorum yani.. Afedersiniz de… Oku »

Necati toptaş
Üye
Necati toptaş

Ah doğru düzgün okusaydım keşke

Reha Karakaya
Yazar

1- çok şeker bir tarih hocam vardı çok severdim.. Şuan bir hüzünlenmedim değil.. : ( 2-ooo master yaptım diyebilirim. Her öğrencinin bir kopya geçmişi vardır. Su şişesi etiketinin iç yüzüne, silgi üzerine ve kırtasiye de hazırladığım kopyayı %30 boyutunda çıkartarak kemer altına saklardım. Ne günlerdi arkadaş. 🙂 3-Yok ismim zaten çok fazla kimsede olmadığı için herkes ismimi kullanır genelde. 4- Olaya politik yaklaşırdım. Sonuçta her an yardımına ihtiyaç duyabilirim. Sakin sularda yol adlım. Kimseyle sürekli atışmadım. Arada olmuş olabilir ancak sürekliliği yok. 5-4.sınıfken ilk okul öğretmenim hayvanat bahçesine götürmüştü. O zamanlar 5.sınıfa kadardı. 4+4 değildi. Hala albümde aslanla fotoğrafım vardır.… Oku »