Sevgili Popzingiller,

Sizce bu hafta ne olsun, hayatımıza bir fark katmak veya katabilmek için acaba nasıl bir iyilik yapmak lazım diye düşünürken, sizlerinde fikirlerini alalım dedik. Bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Geçen 2018′ de en unutamadığınız an veya olay var mı?

2018 ile iligili tahtaya sözlüye kalksanız kısaca özetler misiniz? Yoksa dersinize iyi çalıştığınızı göstermek için Ocak’tan itibaren tek tek olaylarla başlayıp devam mı edersiniz?

2018 de yaşadığınız kayıpları sormayacağız ama peki en büyük kazancınız sizce ne oldu?

Geçen Duvar yazımıza gelen bir soruya cevpa verelim: Yorumlarınıza verilen yanıtlar simdilik mevcut düzende bildirimler ile gelmiyor malesef, çünkü günümüz hayatında her yer ve her şeyden bildirim aldığımız için bizler ekip olarak biraz bildirime karşıyız, o yüzden şimdilik sistemdeki durum budur.

Peki 2019′ dan beklentimiz var mı? Evet 2018 den de beklemiştik ne oldu diyenler var gibi gelsede, gene de umut güzel şey değil mi? Sizlerin de 2019 daki umutları nedir?

Sevmek mi , sevilmek mi?

Sizlerde seviliyorsunuz bunu bilin yeter, haftanın kodu SEVİLİYORSUNUZ…

Sorularada cevaplarınızı bekliyoruz, ve ayrıca sorularınızıda…..

En çok sorulacak sorulardan biri Ürünler olacağını düşünerek : Çok yakında siteye kitaplar ve ekleyebileceğimiz yenilikler gelecektir. Sabrınız için teşekkürler.

7
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
11 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
10 Yorum yazarları
Mustafa Asım ATAEfecan bozVeysel AlpaydınWasabiIrmak Kurt Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Maydogan
Üye

2018de en büyük kazancım sabırsız davranıp 28 haftalık doğan ve yoğun bakımda 4 ay kaldıktan sonra kucağıma alıp doya diya koklayıp sevdiğim evladım oldu. Rabbim herkesin evladına sağlık versin . 2019dan beklentim daha çok sağlık, huzur ve mutluluk.

Mustafa Asım ATA
Üye

güzel

Efecan boz
Üye

güzel

Veysel Alpaydın
Üye

2017 kadar hayatımın krizlerle çevrili olduğu başka bir yıl hatırlamıyorum. 2018 de hala etkilerini yaşıyordum. Bir çok ders çıkardım 2018den. umarım 2019 yepyeni bir başlangıç olur benim için.

Wasabi
Üye

2019 dan tek beklentim bolca sevgi, sevilmek… zaten insanı daha da mutlu eden bir şey var mı ki