Sevgili Popzingiller,

Cumartesi gününün duvarı ile karşınızdayız. Amacımız her duvar yazısında olduğu gibi bir tartışma ve sohbet ortamı yaratmak. Bir önceki duvar yazımıza gelen yorumlardan seçtiğimiz konu başlıkları ile bugün de sohbete, eğlenceye ve düşünmeye kaldığımız yerden devam edelim.

Dünkü duvarımıza en muhteşem yorumu @Hüseyin Çetin adlı arkadaşımız yaptı, bu sebeple günün kazananı olarak onu seçtik. 👏 15 zampara hediyeniz geliyor…

Geçelim günün sorularına…

1- Dünkü duvara yazdığı hobisinin, bugünkü duvarda sizlerin karşısına bir sohbet konusu olarak çıkacağını tahmin edemezdi herhalde… Sorumuzun fikir babası @Kasim, çiçek yetiştirmeyi seviyormuş. Peki ya siz evinizde çiçek yetiştiriyor musunuz?

2- Dün duvara “Bazen hayallerimiz, hayatımızda gizlidir” yorumunu yapan @Elif‘in bu yorumu ikinci sorumuzu belirledi. Hayalleriniz nelerdir sevgili Popzingiller? Absürd olan hayallerinizi de bizimle paylaşır mısınız?

3- “Bu arada Cüneyt Arkın’ın gerçek adı Fahrettin Cüreklibatır. Tabi aklınızda kalırsa” demiş @Utku arkadaşımız, peki aklınızda gerçek adı kalmış olan hangi ünlü var ve nedir gerçek adı?

Bu üç sorumuza da cevaplarınızı bekliyoruz sevgili Popzingiller, ödülleri kaçırmamak için siz de yorumunuza yarınki duvar için bir de soru önerisi eklemeyi unutmayın 😉

Hep gülün ve sevdiğiniz birine yaptığınız bir şakayı bizlerle paylaşın olur mu? Seviliyorsunuz…

48
like
10
love
7
haha
0
wow
1
sad
0
angry
44 Yorum konuları
11 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
42 Yorum yazarları
Bekir AkgülomerhaytaEmre KayaKasim ekimAyse Teyze Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Webbaron
Üye

Reyhan ve güllerim var, uzayda yeni galaksiler keşfetmek isterdim 😊, müslüm gürsesin gerçek adı müslüm akbaştır

Triskacocu
Yazar

Çiçek yetiştirmeyi sevmeyen yoktur her halde! Hayallerimiz sayesinde yaşar onlar sayesinde hayata tutunuruz, Seda Sayanın gerçek adının Aysel Gürsaçar olduğunu bilmeyen varsa söylemiş bulunayım. Bu arada yarın için birde öneride bulunuvereyim “1 günlük ömrünüz kalsaydı ve 1 dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz, unutmayın ömrünüzü uzatmayı dileyemezsiniz”

Abdullah
Üye

Boyacı abiye de yazık ama

Çalı Kuşu
Yazar

1-Çiçek yetiştirmek değil de bitki yetiştirmeyi seviyorum. Mesela bu yaz üç 5 elma tohumu ekmiştim saksıya. Filiz verdiklerini, ilk yapraklarını gördüm. Sonra ne mi oldu? Ne siz sorun ne ben söyleyeyim.:(
2- Hayali güzel olan herkesin hayalinin gerçekleştiği bir dünyâ hayal ediyorum. İçinde ben olmasam da olur.
3- Bu soruya bir cevap bulamadım.:(

”Zamanda yolculuk yapabilme imkânınız olsa geçmişe mi yoksa geleceğe mi yolculuk yapmak isterdiniz. Nedeniyle beraber arz eder misiniz? Teşekkürlerimi arz ederim efendim.”

Oğuzhan Atak
Üye

Açık söz.