Sevgili Popzingiller,

Bugün hepimizin için güzel bir gün, mutluluk dolu sözler duyacağınız, hayatı beraber yaşadığınıza her gün duacı olduğunuz, insanların kıymetini bildiğiniz bir gün olsun dileriz.

“Bi of çeksem karşıdaki dağlar yıkılır”, ama aslına bakarsanız bazen kaybetmek yada bir şeyi başaramamak sizin için daha iyidir. Nasıl mı? Çünkü asıl o zaman yanınızda kim var, kim yok görürsünüz? “Nasılsın” diye soran çok insan çıkmaz ama genede birinden duyduğunuzda ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. İnsanlara daha çok değer, kıymet vermeye başlarsınız.. Kaybetmek, aslında kazanmaktır – UNUTMAYIN.

Amaaaan hani demiştik, duvar içimizi döktüğümüz bir yer olacak diye de, bu seferde biz döküldük galiba.

Duvarınızın bugünkü kazananları, dünkü yorumları ve bizlere gönderikleri linkleri ile oynatmayı başaran sevgili @Dost  ve @nazgulbacanagi , oynamaktan ne terledik anlatamam.

1. Duvar yazısına yorumunda dediği gibi @Irmak Kurt – bugün güzel hayallerimizi paylaşalım…… Sizin olmaz dediğiniz hayaliniz nedir?

2. Dünkü duvarda gördük ki kimse oyun havası sevmiyor… Eeee o zaman bugün biraz arabesk takılalım, haydi gönderin gelsin – en sevdiğiniz arabesk şarkı?

3. Güzel bir şiir ile aramızda olan @ARİF YILDIRIM – soru hepimize gelsin, ilk aşkınızın ismi neydi? Kendisi biliyor muydu?

4. Ağlama kardeş, senide güldüren çıkar deyip bizimle bildiğiniz, en çok sevdiğiniz bir fıkrayı paylaşır mısınız? Kopalım ama tamam mı………

5. Ha! Bu arada duvarımızın aboneleri başladı yani yazısını göremeyip geç kalınca kendimize gelemiyoruz @Kasim ekim. maşallah fanzin tadında yorumlarınızın abonesiyiz. Bugünün sorusuda senden gelsin be gülüm – Elinizde bir mikrofon var ve tüm insanlık sizi duyuyor ve o insanlara ne söylerdiniz (Kibarca)?

Kapaktan da görüleceği gibi bugün:

Hayaller Hawaii, Hayatlar Sanayii

Ama siz hep mutlu olun emiii

Kafiye yaptık beğendiniz miiii (Son dizede sizden gelsin) Seviliyorsunuz….

29
like
8
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
27 Yorum konuları
9 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
29 Yorum yazarları
huseyinhalilOsman36ErenKasim ekimOğuz Keskin Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Murat tekneci
Yazar

1- olmaz dediğim hayalim dünyadaki eşitsizliği bitirmek isterdim adaleti sağlayıp zengin fakir arasındaki bu uçurumu kaldırmak adaletli hoşgörülü bir dünya oluşturmak isterdim 2- arabesk olarak müslüm gürses-tanrı istemezse birde ferdi tayfur-merak etme sen 3-ilk aşkımın ismi ilknur evet kendisi biliyor ve şuan sözlüyüz yakında evlenicez ☺️ 4- arkadaşı, trakyalı’ya sormuş: kanadı var uçamaz iğnesi var sokamaz peteği var bal yapamaz? Trakyalı cevap vermiş; Sokayım öle arıya be yaa 😂 – adamın biri kitap satılan bir markete girmiş kadın görevliyle dalga geçmek için sizde erkekler evin reisidir adlı kitap var mı diye sormuş. Kadın görevli; maalesef biz masal kitabı satmıyoruz 👍… Oku »

Hüseyin Çetin
Üye

1.🙋 Olmaz dediğim hayalim; Yazarlık başvurumun kabul edilmesi😂
2.MÜSLÜM GÜRSES-İTİRAZIM VAR
Soruları bugün beğenmedim diğerlerine cevap veremeyeceğim.

Ama yine iyisiniz dizeyi devam ettiriyorum.Hatta herkes devam ettirsin.

Neden bu kadar üzülüp durursun
Farkına varsan mutlu olursun
Editlendi
Yarının duvarındaki soru-En çok utandığınız an

yellowred
Yazar

Arabesk dediniz de, hayatı film olacak bir kadın vardı, Adı Bergen. Benim gibi orta yaşlılar hatırlar.
Onun çok güzel bir şarkısı vardır, onu paylaşmak istiyorum. Hepimizin affedemedikleri vardır hayatta.

”Tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem”

turuncumavi
Üye

Benim olmaz dediğim bir hayalim yok Zaten adı üstünde olmaz böyle hayal kurma yaşı mı geçirdim Müslüm Gürses den deli gibi sevmek r uhumuzda var Biliyordu ve rahmetli oldu Ben 4 üncü soruyu geçip 5 inci soruya geçeyim Önce insan olun ve en önemlisi empati yapın derdim

nazgulbacanagi
Yazar

Tarz arabesk sayılır mı bilmiyorum, Müslüm tekerleme okusa ona arabesk derim ben. Müslüm’den Bir Ömür Yetmez Ki ve Affet parçaları beni parçalıyor. İlk aşkımın adı Ebru idi. Lakabı Kara Epru hahahah. Aşık olduğumda 3-4 yaşındaydım. Kız pasaklıydı ama gönül işte. İlkokula başlayınca dayım gilin komşularının ikiz kızları vardı. İkizlerden birine aşık olmuşum, kimse ayırt edemiyorken ben ayırt edebiliyormuşum kızları. O günleri net hatırlamadığım için -miş’li geçmiş zaman kullandım. Kendimi bildim bileli kalbim boş değil. Ortaokulda da lisede de birer aşk acısı yaşadım. Yıllar geçti lisedeki hala unutulmadı. Neşet Ertaş olsa bu kadarına dayanamazdı hahah.