Sevgili Popzingiller,

Forumda yapmak zorunda olduğumuz değişikliğe rağmen bir arada kalabilir ve birlikte gelişebiliriz.

Bundan sonra günlük sayfada her zaman başa sabitlenecek, herkesin sayfaya girdiğinde göreceği ve katılabileceği, Moderatör ekibimizin belirlediği konular açılacak (tabi ki sizlerden gelen fikirler doğrultusunda, harika yazar grubumuz ve siz harika okurlarımızla durmak ne mümkün) böylece konulara daha çok katılım sağlanacak ve daha fazla z para kazanma imkanınız olacak.

Eğlenmek, birlikte olmak isteyen herkes için bir alternatif vardır, biz de Popzingo Ailesi olarak bunu her zaman hep beraber yakalayabiliriz değil mi?

İlk konularımız, en son açılan forum konularından örnekle bakalım katılımı nasıl sağlayacağız? Bu yenilikle fikirler birbiri ile daha çok harmanlanabilir, ayrıca yanıtları cevaplama sistemi de olduğu için daha pratik olacaktır.

BU HAFTANIN İLK KONULARI

1- BU OLMADI POPZİNGO – PEKİ BÖYLE OLUR MU? (@hüseyin çetin)

2- POPZİNGO UYGULAMASINDA EN ÇOK HANGİ TAKIM TARAFTARLARI VAR? (@sefa babaoğlu): Büyük takımlara gönlümüzü kaptırırız, bu takımların fanatiği olup yendiklerinde kendimiz kazanmış gibi çılgınca seviniriz, yenildiğinde ise yüzümüz sirke satar. Şimdi soruyoruz; Popzingo’da en çok hangi takımın taraftarı var?

3- KÜÇÜK MAVİ ÇILGINLAR MI? KEDİ SEVEN KÖTÜ ADAM MI? (@tacettin san): Hangisini sevdik çılgınlar gibi? Şirinler mi? Gargamel mi? Azman  mı?

4- KİM SEVMEZ Kİ ŞİİRİ? KİM MISRALAR İÇİNDE KAYBOLMAZ Kİ..? YA PEKİ SİZİN DİYECEKLERİNİZ..?(@Sinan)

5- İÇİNİZİ DÖKÜN: Gelin buraya, gün içinde canınızı sıkan, sizi üzen, kızdıran, düşündüren, içinize dert olan, aklınızdan çıkmayan ne varsa hepsini boşaltın, paylaşın. Bu dertlerinize çözüm olamasa bile, en azından içinizi dökmüş, bir nebze rahatlamış olursunuz. (@Bir Başak Kadını)

Fikir ve düşüncelerinizi paylaşın…. Bekliyoruz…

59
like
18
love
2
haha
2
wow
1
sad
1
angry
83 Yorum konuları
39 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
66 Yorum yazarları
Tuğçe AçıkgözBuğra Mert AtaşCihanturunçSalih ÇelikSümeyye Arslan Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
sila
Yazar

Farklı bir uygulama olacak ancak forumseverler bir hayli üzülecek. Forumdaki zampara azlığından sürekli şikayet eden kesim ise yorum yapıp daha fazla kazanabilir. Artık zampara konusunda mızmızlanmayı bırakırlar belki.
Cimbom Galatasaray Galatasaray Şampiyon…. marşıyla devam ediyorum :DD
Süslü, şakacı ve güçlü şirine bayılıyorum. :DD
Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Desem Ki” şiiri benim için çok özel.
İçlerine dert olan ve aklından çıkaramadıkları derin mevzuları insanlar ulu orta paylaşır mı bilemedim ama yüzeysel şeyleri neden paylaşmasın, olabilir :))
Mutlu Günleeeeerrr :))

Çalı Kuşu
Yazar

Kapak fotoğrafına çok güldüm:)) Hayırlı olsun diyelim herkes adına. Emeğinize sağlık efendim

Atakan Kızıldağ
Üye

Galatasaray 😉

Hüseyin Çetin
Üye

Şansa bak ki bugün işe erken gideceğim.İlk yorumlardan biri benim olacak.En başta da benim konum olması ayrı bir sevindirdi beni.Böyle çok güzel olmuş diye düşünüyorum.Because;buradan Zampara kasmak daha kolay.Ne uğraşıcaz canım 1 puanla.

2.Galatasaray
3.Gargamel ve Azmanı severim ben çocukken şirinleri severdim sonra gördük ki asıl bize şirin gözükenler kırdı kalbimizi.

bilge
Yazar

Çok iyi olur çok da güzel olur :)) Forum’da önü alınamaz bir tuhaf konu açma furyası başlamıştı zaten (En çok annenizi mi yoksa babanızı mı seviyorsunuz vs) Böyle olması çok daha güzel olacak.
Zorunlu edit: BEŞİKTAŞLIYIM. AZMAN’a başarılar diliyorum:))