Sevgili Popzingiller,

Daha önceki yazımızda geri döndüğümüzü, inşallah bundan sonra bu yaşamış olduğumuz aksiliklerin bir daha tekrarlanmamasını umarak, geçmiş yerine geleceğe bakmak istiyoruz.

Bu sayfayı daha çok bütün hepimizin sahiplendiği (ki öyle olduğunu biz USA Ofis olarak biliyoruz, ama kurumsal ortaklarımıza da bunu ispatlama gayretindeyiz). O yüzden birlikte ele ele verip daha güzel neler başarabiliriz, ortak nasıl çalışmalar yapabiliriz diye yeniden sayfayı ele aldığımızda sizlere olan inaçımızla biz bu yola çıktık. İnşallah bunların hepsini biz editör ekibimiz ve USA ofisi olarak yeni yılda başaracağımıza ve bunuda herkese ispatlayacağımıza canı gönülden inanıyoruz.

Bu sayfamızı. daha çok Kültür/Sanat, Bilim/Teknoloji, Eğitim ve Sosyal Etkinliklere ağırlık verecek şeklide devam ettirebilmeyi planlıyoruz.

Gene günlük yazılarımız çıkacak. (Bu arada ki geçiş sürecinden dolayı yazarlık başvurularına yeni yılda Ocak 2019’dan sonra ilgilenebileceğiz ama biliyoruz ki çok yakında yeni yazarlarımız aramıza katılacak ve harikalar yaratarak emek veren eski yazarlarımız ile beraber devam edeceğiz)

Puanlama sistemi gene aynı olacak, ve magazaya daha çok kitap ve kültürel aktivite biletleri, dergiler ve daha güncel hediyeler koymayı planlıyoruz.

Ayrıca sayfamızda, sevgili sirket ortaklarından, bizlere ayarlayabilecekleri meşhur insanlar ile ropörtaj imkanları çıkartıp, bunu kendi içimizde kurduğumuz gönüllü ropörtaj ekibi ile başarabileceğimizi düşünüyoruz.

Mesela aklımızdaki bir başka projede daha önce kendi içimizde yaptığımız WIN WIN projesi ve bunu daha çok sosyal medyadaki Resssam/Heykeltraş, Yazar veya sosyal grupların sitemize üye yaparak hem sayfamızı daha çok toplu kesimlere tanıtmak. hemde onların yaptığı sosyal aktivitelerden bizlerinde haberinin olması.. Tabiki sizlerden gelecek her türlü fikrede açığız, bunun içinde sizlerden gönüllü kuracağımız bir sosyal medya ekibi düşünüyoruz. Yani inşallah hepimiz daha aktif ve daha çok birlikte olalım istiyoruz.

Ayrıca sizlerden gene büyük destek bekleyerek, 2019 senesinde üniversitelerde ki gençliğe nasıl kendimiz tanıtırız, sizce ne yapmamız gerekir diye vereceğiniz fikirlerde çok önemli.

Sanki yeniden en başa dönmüş gibi hissediyorum ama olsun çünkü bazen başa dönmek iyidir, yeniden ayrı bir heyecana kapıldım, umarım sizlerde bu heyecanı benimle paylaşırsınız.

İyiki varsınız.

Yarın aşağıda sizlerinde sorularını göndererek katkıda bulunacağı “Günün DUVARI” yazısında buluşmak üzere. Bugün için aklımızdakileri yapalım olur mu?

Ayşe Birgül Atay ve Popzingo USA OFİS

 

10
like
6
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
11 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
11 Yorum yazarları
İlhan DemircanHüseyin AtakTriskacocuWebbaronÇalı Kuşu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Az olsak da hep olalım efendim. Bu zamanda güzel ve faydalı ve de gerçek bilgilere erişebileceğimiz fazla mecra kalmadı ki, benim için popzinGO en başında gelenler arasında. Umarım popüler kültürün kurbanı olmaz… Saygı sevgi ve de hürmetlerimle sizler de iyi ki varsınız 🙂

mustafa
Üye

Açıklayıcı ve samimi açıklama için teşekkürler.

Maydogan
Üye

Geri dönüşünüz mutluluk verici

Mehtap Mehtap
Üye

Sizler de iyi ki varsınız. Umarım daha iyi yerlere gelebilir.

Taha avcı
Üye

Aynen öyle elimizde birçok fırsat varken bizim değerlendiremememiz üzücü bir durum