Hakkımızda
Burası Popzingo, Burada Herşey Gerçek!
Hakkımızda
Manifesto
Kurallar
Gizlilik
Hizmet
Çerezler
Reklam
İletişim
Aduuket!

Popzingo 14 Şubat 2018‘de “Hello World” cümlesiyle yayın hayatına başladı. Türkiye’nin kullanıcısına, yazarlarına para (ƶ) kazandıran içerik tabanlı ilk ve tek sosyal ağ mecrası olan Popzingo, “Popüler Fanzin Gençlik Oluşumu” cümlesinin kısaltmasından oluşuyor.

İster sosyalleşerek kazan, istersen de yazarak! Popzingo tüm aktivitelerden para (ƶ) kazandırıyor. Yazar ol, yazdıkça, içeriklerin okundukça kazan ya da yazıları oku, yorumla kazanmaya devam et!

Sosyalleşmek Artık Bedava Değil!

Popzingo duvar bölümünde sosyalleş. Durumunu paylaş, durumları beğen, yorumla, yeni aktivitelere katıl (ƶ) para kazanmaya devam et. Ne kadar sosyalleşirsen o kadar fazla kazanırsın.

Yeni arkadaşlıklar kur, sevdiğin yazarları takip et, ya da ilgi alanına uygun yep yeni gruplara katıl veya grup kur (ƶ) paralarını bol bol katla. Sosyalleşmek bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Gücünü Bağımsızlığından Alıyor

Popzingo manifestosunda belirttiği gibi din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmadan, hiç bir politik, siyasi güruh etkisinde kalmadan gücünü tamamı ile özgürlüğünden ve bağımsızlığından alıyor.

Kişilik haklarına saygılı, yenilikçi, fikirlerinde özgür yazarları bir araya toplamayı hedefleyen popzingo, oluşturduğu topluluk ile kuralları belirliyor ve gücünü ona inanan bu topluluktan alıyor.