Neyi hallediyoruz pardon ? Üniversite de son sınıfı geçmeyi, bir yandan çalışıp yurtdışı için para biriktirmeyi ya da yok yok iş bulmayı, ha pardon duygusal ilişkilerimiz, şey mi yoksa arkadaşlıklarımız, sosyal aktiviteler, faturalar, doğmamış çocuğum mu ? ORAYA NE ARA GELDİM YA

Her gün olmasa da genelde mutlaka kafamda bu sorulardan biri oluyor, çok normal farkındayım ama neden gerçekten hiçbir şey düşünmeden rahatlayabildiğim bir anım bile yok. Buna çok ihtiyacımız var hepimizin. Kafamızın içindekileri Profesör Dumbledore gibi sihirli asamızlar alıp suya atsak ya, hiç mi oluru yok, bize de mi yok …

Beynim haldur huldur girişiyor her şeye, düşünmemeliyim derken bile neyi düşünmemeliyim, neden falan derken daha çok düşünüyorum. Tezimi düşünüyorum mesela sonra birden mezuniyeti sonra yurtdışına çıkmayı derken bir anda kendimi hiç alakam olmayan bir işte çalışıp evine ekmek götürmekten başka hiçbir derdi olmayan birine dönüşmüş olarak buluyorum. Korkunç. Asla istemiyorum bunu.  Gerçi şu an sorsanız ” Of kızım ne konuştun, ne istiyorsun yani? ” deseniz . Yani mesela şey falan der takılırım.

Son olarak PROF.DUMBLEDORE demiş ki ;

Yaptıklarımızın sonuçları her zaman öyle karmaşık öyle değişkendir ki, geleceği tahmin etmek gerçekten çok zor bir iştir.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
5 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
5 Yorum yazarları
Bir Başak KadınıNuveyra AkNurdiycdhat thatAnestezist42 Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bir Başak Kadını
Üye

Eee insan olmak zor iş tabi… Düşünmek, yaşamak, hayata atılmak, hepsi birbirinden zor…

Asayra Neyran
Üye

Harry Potter insanın hayatına o kadar güzel şeyler katıyor ki kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Nurdi
Üye

Dumbledor

ycdhat that
Üye

geleceği gerçekten tahmin edebilseydik yaşamanın ne anlamı kalırdı demi

Anestezist42
Üye

Kafanı boşaltıp tek işe odaklanmak en iyisi teknolojik alet değiliz çok işi aynı anda yapamayız hiçbirimiz bunu insanlara anlatmak ayrı mesele ben en azından kendimin kafasını boşaltıp tek şeye yönelebiliyorum ve herkese tavsiye ederim ..