Bazıları farelerden tiksinir veya korkar görmek bile istemez bazıları da evinde genetiği değiştirilmiş fareyi evinde besler.Peki şimdi okuyacağınız bu haberi okuduktan sonra sizin başınıza gelse ne tepki verirdiniz?

GAUHATI, Hindistan (AP)

En az bir sıçan kuzeydoğu Hindistan’da bir ATM’nin arka tarafındaki bir delikten içeri girdi ve yemeye başladı. Bittiğinde, polisin 19.000 dolardan fazla faturasının parçalanmış olduğunu söyledi.

Teknisyenler 11 Haziran günü geldikten sonra, Tinsukia kasabasında kırılmış bir devlet bankası olan Hindistan’daki bankamatik makinesini tamir ettikleri zaman, içinde bir ölü sıçan buldular ve Hint para birimi notları yaklaşık 1,3 milyon rupi,dolara çevrildiğinde 19,000 $  parçalara ayrılmış şeklinde bulundu. Polis müfrezesi Mugdha Jyoti Mahanta Cuma günü yaptığı açıklamada, sıçanın kablolar için küçük bir delikten geçerek ATM’ye girdiğini söyledi. Notlar 500 rupi ve 2000 rupi değerinde.

Yetkililer, 20 Mayıs’tan bu yana ATM’nin kırıldığını söyledi. Hindistan Devlet Memurluğu’ndan bir resmi banka, para çekme makinesinin başka bir şirket tarafından denetlendiğini söyledi.

Yorumları alayım:)

Kaynak:

9
like
1
love
2
haha
3
wow
0
sad
0
angry
17 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
17 Yorum yazarları
Nasibe AvcıSalih ÇelikErenÇalı KuşuTriskacocu Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Nasibe Avcı
Üye

Sonuç hüsran

Salih Çelik
Üye

Fareleri ve 19000$ ı yanyana getirmek cidden güö

Eren Yeni
Üye

Yok artık 19000 nedir yav

Çalı Kuşu
Yazar

Şaşırmamak elde değil denildiği noktadayım şu an. Ancak fareleri yanlış anladığımızı düşünüyorum. Emeğinize sağlık efendim

Triskacocu
Yazar

Helal olsun fareye