Selamlar sevgili popzingiller 🙂 Bugün sizlerle birlikte akıllıca saklanan ve hırsızların bulması neredeyse imkansız olan kasalardan, Willa Hide kasalarından bahsedeceğiz. Bu kasalar kıymetli eşyaların ve güvenlik sağlaması amacıyla evde bulunan silahların güvenli bir şekilde saklanmasında kullanılıyor. Bu gizli kasalar evde bulunan aynaların,tabloların veya rafların arkasına yapılıyor. Doğal görünüm bozulmadığı için ve klasik kasa görüntüsü de olmadığı için hırsızlık olaylarında değerli eşyalar güvenle saklanabiliyor.

Ortalama bir kasanın fiyatı 300 400 dolar olsa da güvende olmak sonradan üzülmekten daha iyidir sonuçta değil mi popzingiller? Gerçi anneannelerimiz babaannelerimiz yastıklarının altında çok daha güvenli yerlerde saklayabiliyorlar kıymetli eşyalarını ya da paralarını. Bu arada sizin böyle çok ilginç saklama yerleri bulan tanıdıklarınız var mı? Eğer varsa yorumlarınızı bekliyorum. Buyurun bu konuyla ilgili bonus bir video izleyelim.

1-Evde değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz yerler:

2-Yolculukta değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz yerler :

Gördüğünüz gibi bu konuda dünya çapında oldukça yaratıcı çözümler de mevcut. O kadar emek verip kazandığımız paralar ya da geçmişten kalan hem maddi hem manevi takıları, antikaları saklamak için oldukça ideal bir çözüm olduğunu düşünüyorum. Ama daha çok geliştirilebileceğini de düşünüyorum. Gelişmekte olan bu müthiş ürüne ben 10 üzerinden 8 Popz veriyorum. Sizin bu ürün hakkında görüşleriniz neler? Siz olsanız bu ürüne kaç Popz verirdiniz?

Kaynak Link

9
like
1
love
1
haha
1
wow
0
sad
0
angry
9 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
8 Yorum yazarları
Reha Karakayahayvanseverokan88hilalmustafa Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
hilal
Üye

Beğendim ama bizim hırsızlar buraya sakladıkları ürünleri de yanlarında alıp gidebilirler. Sadece para değil eşyada çalınıyor.. Bu yüzden kesin o sakladığımız şampuan kapağını hırsız alır gider. Bize böyle denk gelir. 😀 Benim puanım bu yüzden 8.

Sinan
Yönetici

9 popz! Ürün güzel, faydalı ama bulamıyoruz Türkiye’de.

hayvansever
Üye

bide tuvalet rulosuna sardığımız parayı çöpe atıyormuşuz

okan88
Yazar

Oldukça emniyetli. 10 üzerinden 9

mustafa
Üye

10/8 veririm hırsıza kilit olmaz diye bir atasözü var ya o yüzden.