HTC, “dünyanın ilk büyük blockchain telefonu” nu yaptığını doğruladı. Bu, yaklaşık 1.000 ABD doları maliyetli ve kullanıcının dijital kimliğine sahip olmasına olanak tanıyan gizemli bir cihaz.

Yaklaşan cihaz HTCExodus” kod adını taşıyor ancak bu konuyla ilgili detaylar gizem dolu ve bu telefon hakkında sahip olduğumuz tek şey bir plan çizimi. HTC, daha önce böyle bir telefon üzerinde çalıştığını söylemişti ancak yakın zamanda ayrıntıları onayladı. Şimdi yılın sonuna kadar piyasaya sürmeyi ve bu yılın üçüncü çeyreğine yönelik fiyatlandırma hakkında daha fazla ayrıntıyı açıklamayı taahhüt etti.

“Bulunduğumuz internet çağında insanlar genellikle verileri hakkında daha bilinçli. Bu da kullanıcının dijital kimliğine sahip olmaya başlaması için mükemmel bir fırsat. Exodus, telefonun en kişisel cihaz olmasını sağlamak için harika bir başlangıç, ayrıca tüm verilerinizin kaynak yeri. Modern kullanıcının işlevlerini yeniden şekillendirmek adına sunduğu fırsattan dolayı heyecanlıyız.” açıklaması yapıldı.

Telefon, blok zincirinde mevcut olan kullanıcı verilerine ve onunla birlikte gelecek güvenlik ve korumaya ilişkin benzersiz yaklaşımla ilgili olacak. Bu yeni telefon tek bir cümlede özetlendi:

“Kendi anahtarlarınızı tuttuğunuz, kendi kimliğinize ve verilere sahip olduğunuz, cihazınızın merkez noktası olduğu bir telefon hayal ediyoruz.”

Bu, HTC’yi kurtaracak ve zafere götürecek bir telefon olabilecek mi, hep birlikte göreceğiz. Detaylar için takipte olacağız.

6
like
3
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
12 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
13 Yorum yazarları
Osman36Hayriyenur Çakmakİlkay BozkuşyellowredRagıp Çetiner Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Osman36
Üye
Osman36

Emegine saglık

Hayriyenur Çakmak
Üye

Htc yapamıyor bir şey lg de

İlkay Bozkuş
Yazar

Xiaomi den şaşmam..

yellowred
Yazar

htc’nin telefonları iyi genelde.

HadiOrdan
Üye

İlginç gerçekten.