Çok canım sıkılıyor. Boğuluyorum. Bu duygudan kaçmak istiyorum ama kaçamıyorum. Nasıl bir histir bilir misiniz? Kafanızı duvarlara vurmak istersiniz. Yapabilseydiniz bu duyguyu içinizden atabilmek için göğsünüzü parçalardınız. Ama işte yapamazsınız. O duygu içinde kaybolur ve boğulursunuz.

Bunalırsınız. İntihar etmek istersiniz ama çeşitli engeller çıkar karşınıza. Ya ölümden korkarsınız. Ya ailenizi düşünürsünüz. Ya… Bir şeyler hep engel olur. Kurtulamazsınız. Ağlarsınız. Kendinizi parçalarsınız ama o duygu hep olduğu yerde kalır.

Dünya gözünüze sıkıcı ve boş bir yer olarak görünür. Kimse ile konuşmak, arkadaşlık etmek istemezsiniz. Sanki herkes size düşman gibidir. Kimse sizi anlayamaz. Kendinizi anlatmak çabalarsınız ama başaramazsınız.

Herkes size tuhaf gözlerle bakar ama kimse halinizi anlayamaz. Kimse bilmez, kimse görmez, kimse anlamaz! Onları da anlamaya çalışırsınız. Çabalarsınız. Çabalarsınız. Çabalarsınız. Hep olduğunuz yerde sayarsınız. Canınız sıkılır. Canınız çok sıkılır. Canınız epey sıkılır ama hiçbir şey yapamazsınız.

O duygu geçmez. O duygu bitmez. Sanki sonsuza kadar sizinle kalacaktır. Yorulursunuz. Taşıyamazsınız. Kaçamazsınız. Koşarsınız. Koşarsınız. Koşarsınız ama kendinizi aynı halde bulursunuz.

Bağırmak istersiniz, sesiniz çıkmaz. Göğsünüzün üstünde koca bir taşla gezersiniz! Bağıramazsınız. Sesiniz çıkmaz. Canınız sıkılır, sıkılır. Bir şey yapamazsınız. Aklınız başınızdan kaçıp gidecekmiş gibi hissedersiniz. Başınız ağrır. Eliniz ayağınız titrer. Ne yapacağınızı şaşırırsınız.

Olmaz. Olmaz. Olmaz. Yapamazsınız. Kurtulamazsınız. Hep içinizde kalır. Hep sizinledir. Kaldıramazsınız. Yaşayamazsınız.

Siz bu duyguyu bilir misiniz!’

8
like
2
love
0
haha
0
wow
1
sad
0
angry
9 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
9 Yorum yazarları
Samet Akbulutresmiye karDostHüseyin keskinBir Başak Kadını Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Dost
Üye

Gün gelecek bugünü böyle geçirdiğin için üzüleceksin. Hayatta her zaman yüzünü güldürecek şeyler vardır ama o sıkıntıya öyle bir gömülürsün ki seni mutlu edecek seyleri görmezsin. Seni mutlu edecek seyleri görmen dileğiyle….

Samet Akbulut
Üye

Çok iyi biliriz :/

resmiye kar
Üye

Başarılı

gldn_zgl
Üye

Yaz gelmiş ortam cıvıl cıvıl rengarenk bırak bi kere gelmişsin dünyaya yaşa doya doya

ycdhat that
Üye

her şeye rağmen hayat güzel bak bahar geldi yine gelecek