Selamlar bir gün uçakla yolculuk yaparken uçağınız düşse ve siz karın kışın ortasında kalsanız ne yapardınız? İşte bunu deneyimleye bileceğiniz bir oyun sizlere. Kısaca oyunumuzdan bahsedeyim 

Kanada topraklarında uçağımız düşüyor ve birtakım malzemeyle hayatta kalmaya çalışıyoruz. Çeşitli haritalarda dolaşıp, hayatta kalmamız için yiyecek ve çeşitli eşyalar topluyoruz ve craft yapıyoruz.Oyunda zamanlama kavramı, kaynak yönetimi gibi ögeler mevcut. Oyunda kurtlar ve ayılar düşmanımız olsa da başlıca düşmanımız soğuk. Her saniye birazdan ne olacak? diyerek dolaşıyoruz. serbest mod,  aynı zamanda hikaye modu da mevcut. 

2014 de çıkan oyun sürekli geliştirilmekte 2017 de ise resmi çıkışını yapmış bulunmakta. Hinterland studio nun yapmış olduğu The long dark aynı zamanda kanada hükümeti tarafından da desteklenmekte steam da 55 TL olan bu oyun şu an indirimde ve 9 Nisan a kadar da 13,75 TL ye  satın alabilirsiniz.

Son olarak Kesinlikle pişman olmayacağınız almaya kesinlikle değecek güzel oyunlardan biridir The long dark.. Teşekkürler..

5
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
6 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
6 Yorum yazarları
Melisa AvciyellowredOlupapatyacemreeZatroN Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Melisa Avci
Yazar

Başarılı olmuş

yellowred
Yazar

Bence çok başarılı.

Olupapatya
Yazar

Çok güzel bir oyun.

cemree
Üye
cemree

severim güzelse