Tek bir diyalog olmadan derin bir hikaye anlatıp üzerine düşündürüp teoriler üretmenizi sağlayabilecek kadar güçlü bir oyun INSIDE. Basit mekanikle ve 3 renk tonuyla yarattığı atmosferiyle sizi içine çeken oyun, aynı firma tarafından daha önceden çıkarılan Limbo‘nun varisi olmakla kalmayıp üzerine de çıkmayı başarmıştır. Tatmin edici bulmacalar, uyumlu ve etkileyici görseller, oyun boyunca düşmeyen gerginlik ve bunu hissettiren ses ve müzikleriyle INSIDE sadece bir platform & bulmaca oyunu değil, bir deneyim.

Oyun bir elin parmaklarını aşmayan kontrolleriyle oynadığınız iki boyutlu, bulmacalarla süslenmiş bir platform oyunu. Açıkçası yukarıdaki söylediklerime ekleyeceğim cümleler sizin oyun deneyiminizi baltalayacağından (spoiler) burada bırakıyorum ve yapımcıları PLAYDEAD‘e şükranlarımı sunuyorum.

18
like
4
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
11 Yorum konuları
4 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
13 Yorum yazarları
yellowredReha KarakayaThe QreyoCan karhanMelody Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sinan
Yönetici

Mobil oyunu mu pc oyunu mu? Ücretli mi değil mi? Oyuna ulaşabileceğimiz bir link de olsaydı keşke yazıda, çok iyi olurdu. Neyse emeğine sağlık kardeşim

mustafa
Üye

Oyunlar pek ilgimi çekmiyor ama bu biraz farklı gibi geldi bir de video açılmıyor.

yellowred
Yazar

Yetersiz bir içerik olmuş daha fazla detay verilebilirdi.

Reha Karakaya
Yazar

Çok güzel eline sağlık.

Melody
Yazar

Oyunların sadece müthiş grafikler içeren oynanışlardan oluşmadığını kanıtlayan oyunlardan. Yaşattığı deneyim bir başka. Denemeden geçmemek lazım.