Günümüzde insanlar sıradan şeyler ile yaşam alanları yaratmaya, yaratıcılıklarını göstermeye başladılar. Herkes fırsat buldukça zamanını ve parasını farklı şeyler deneyimlemeye, seyahate ve keşfetmeye harcıyor. Bu dönem keşif ve macera dönemi… Şimdi bu deneyimlerden ve keşiflerden birine bir göz atalım.

Karşınızda 170 yıl önce bir dağın içine inşa edilmiş İsviçre konuk evi olan Berggasthaus Aescher Wildkirchli. Burası Claudia ve Beny Knechtle-Wyss, otuz beş koyun, yirmi tavşan, beş tavuk, üç domuz, bir eşek ve bir köpek tarafından işletilmektedir. Bu hiç sürpriz değil, gerçek bir doğal yaşam!

Sizde de ilk bakışta büyük bir hayranlık uyandırdı mı?

Konuk evi artık misafir kabul etmemektedir, bu yüzden bir tek restoran kısmı kullanıma açıktır. Hafta sonları, geç saatlere kadar müzik çalınıyor ve eğleniliyor. Salonunda, zamanında helikopterle getirilen bir piyano bulunuyor. Konuk evi, meşhur Wildkirchli mağaralarına da çok yakın.

Berggasthaus Aescher Wildkirchli’yi ziyaret etmek için, Wasserauen-Ebenalp’tan teleferiğe biniliyor. Bir kişinin gidiş-dönüş yolculuğu için bilet fiyatı 27 $.

Yemyeşil bir doğada biraz yürüyüş yapıp ardından yemek yemek sizce de harika olmaz mıydı? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Mutlu günler 🙂

6
like
3
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
10 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
10 Yorum yazarları
İlkay BozkuşEnesMaydoganTriskacocuyellowred Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Gerçekten gidilecek yerler listesinde başlarda olmayı hak eden bir yer. Belki bir gün nasipse neden olmasın gitmek.

İlkay Bozkuş
Yazar

Çok güzel bir yer.

Enes
Üye

Gideilmesi gerek yerlerden bir kaci muazzam guzellikler vqr

Maydogan
Üye

Cok güzel

Triskacocu
Yazar

Çok güzel gidlip görülmesi gereken biryer