Merhabalar efendim. Bugün ki konumuz bir Kore dizisi. Kore Drama dizilerini izlemeyi çok seviyorum. Bazı dizilerinin konuları çok değişik olmasıyla beraber çok da güzel. Ayrıca Kim Woo Bin’in yine oyunculuğuna hayran kaldım. Bu diziyi çekerken gerçekten de kanser olması beni çok etkiledi. Kendisinin bunu atlatacağından adım gibi eminim. İnşallah iyidir.

Uncontrollably  Fond

Bu dizi en sevdiğim dizi olarak 1. sıraya yerleşmiş durumda. Diziye başladığımda normal bir şekilde keyif alarak izliyordum. Sonralarda ise gözümde yaş kalmadığını söylemem lazım. Dizi bittikten sonra 2 saat oturup ağladım. Beni etkileyen en güzel diziydi. Arkadaşlarıma da çok fazla tavsiye ettiğim diziler arasına girdi. Öve öve bitiremeyeceğim galiba 🙂 O zaman size biraz diziden bahsedeyim.

Dizideki başrol olan karakterlerimiz Shin Joon Young  ve Noh Eul lise zamanından tanışan iki aşıktır. Bir kaza sonucu Noh Eul, babasının ölümüne sebep olup kaçan kızı açığa çıkartmaya çalışır. Fakat Shin Joon Young’un bilmeyip sonradan öğrendiği babası bu kazayı yapan kişinin yerine başka birini getirerek kazanın üstünü kapatmaya çalışır ve ardından bir çok olay gelişir. Bu kazanın kaydı elinde olan Noh Eul bunu polise götürürken kazaya uğrar. Bunun kazanın sebebi ise Shin Joon Young’dur.

İleri zamanlarda Shin Joon Young oyuncu ve şarkıcı olurken Noh Eul parasızlık içinde olduğu için işinde rüşvet peşinde koşmaktadır. Bu yüzden işten atılan Noh Eul işlerini düzeltmeye çalışır. Bu sırada Shin Joon Young ile karşılaşır. İkiside birbirini sevdiğini farkeder fakat bir sorun vardır. Shin Joon Young kanser olup birkaç gününün kaldığını öğrenir.

O diziyi izlediğim zamanlar fazlasıyla bağımlısı olmuştum. Sırf dizi bitmesin diye yavaş yavaş geçtim bölümlere. O kadar diyorum yani 🙂  Bu diziyi sizinde keşfetmenizi istediğim için size bir kesit paylaşmalıyım.

 

Ayrıca bu diziden keşfettiğim şarkıları da bağımlılık yaptı. Sabahtan akşama kadar aynı şarkıları tekrardan dinliyordum. O şarkıları tekrar dinlediğimde dizi aklıma geliyor keşke daha yavaş izleseydim diziyi diyordum. Diziyi bitireli  2 ay oldu ama hala etkisi sürüyor.

 

Kim Woo Bin’in yani Shin Joon Young’un söylediği şarkıyı paylaşmazsam olmazdı.

5
like
1
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
12 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
12 Yorum yazarları
Ice coldNecati toptaşNasibe Avcıİlkay BozkuşEMRAH SOYLU Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Üye

Koreliler son zamanlarda bu işi çok iyi yapmaya başladılar.Adamlar acayip bir film,dizi satıyorlar helal olsun adamlara,bir kaç dizi ve film izlemişliğim var.

Ice cold
Üye

O zaman izlenecekler arasına bunu da ekliyorum

Necati toptaş
Üye
Necati toptaş

Nn

Nasibe Avcı
Üye

Çok güzele benziyor ya

İlkay Bozkuş
Yazar

Anne ve kızım dizisi Kore’den alınmıştı sanırım. duygusal adamlar.