Selamlar popzingiller. İşte biricik yazarınız Aycan yine karşınızda, hem de boyut olarak pek minik olmasa da mini mini bir icat olarak adlandıracağı FoldiMate’le birlikte 😀 Tekrar belirtmek isterim ki serinin adı olan Mini Mini İcatlar‘ın anlamı icatların boyutsal küçüklüğü değildir. Alternatifleri bulunan, olmasa da olur ama olsa daha pratik olur denen icatlardan bahsettiğim bir seridir. Konumuza gelirsek.. Kimlerdendir bu FoldiMate bir tanıt bakalım diyenlere selam olsun, hemen başlıyorum anlatmaya 😀 FoldiMate bir çamaşır katlama robotu. Oldukça pratik ve zaman tasarrufu sağlayan bu icat aynı zamanda dolabınızın her daim düzenli olmasında en büyük yardımcınız diyebiliriz.

Bu robotik katlama sistemi çocuk giysilerinden yetişkin XXL bedenine kadar her türlü kıyafeti katlayabiliyor. Tek yapmanız gereken sistemde bulunan mandallara kıyafetleri düzgünce tutturmak. Bunu yaptığınızda çamaşır robotun içine alınıyor ve içeride katlama işlemi yapıldıktan sonra alt bölmede bulunan sepete gayet düzgün bir şekilde yerleştiriliyor. Size de katlanan kıyafetleri dolabınıza yerleştirmek kalıyor. E bir zahmet o kadarını da siz yapıverin 😀 😀  4 dk içinde 20 kıyafeti katlayabilen bu robot maalesef hala prototip aşamasında.

Ön sipariş yapmak istiyorum ben derseniz cebinizde 980 Dolar’ınız bulunmalı. Eğer cebinizde 980 Dolar’cık varsa bu fırsatı kaçırmayın, bir daha da çamaşır katlamakla uğraşmayın derim 😀 😀 Benim olmadığı için katlamaya devam 😀 Siz bu hamarat çamaşır katlama robotu hakkında ne düşünüyorsunuz bakalım sevgili popzingiller?

Ayrıca şirketin FoldiMate için hazırladığı reklam videosu da oldukça farklı. Bir göz atmak isterseniz buraya bırakıyorum 🙂

Kaynak Link

Kaynak Link 2

11
like
3
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
14 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
15 Yorum yazarları
erdal yavuzBekir AkgülVedat YılmazReha Karakayayellowred Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mehmetcan
Üye

Çok güzel bir ürün yurt dışında yaşayanlar için uygun fakat türkiye’de yaklaşık 4500₺ yapıyor pardon 4850₺ yapıyormuş. 😀

Mustafa
Üye

Sheldon Cooper geldi gözümün önüne

okan88
Yazar

Fiyat uygun olsa aslında her eve lazım olan bir ürün ama herkesin alıp kullanabilmesini zorlayan bir rakam biçmişler. Bence de katlamaya devam :))

mustafa
Üye

Çok mantıklı gelmedi belki büyük işletmeler için yada ona benzer iş yapan yerler için olabilir ama evler için bence biraz abartı olur diye düşünüyorum.

Sinan
Yönetici

Boyutu büyük, nereye koyacaz, daha küçüğü lazım :))