Selamlarrr sevgili popzingiller 🙂 Karşınızda mini mini bir icat olan : Yabul Cook !! “Neden mini mini diyorsun? Küçük mü görüyorsun? Ooo biraz okunma alınca havalandın bak icat küçümsüyoor, cık cık cık “ diyeceklere açıklamamı şimdiden yapayım. Bunlar hayatımıza kolaylık sağlayan ama hayati bir önemi de olmayan, alternatifi de olan icatlar.Örneğin bu icat gibi, istediğin yerde küçük bir ateş yakabilir yemeğini pişirebilirsin eğer gezide veya kamptaysan. Ama bu icat buna gerek kalmamasını sağlamış  güzel, tatlı bir icat 😀 O yüzden Mini Mini İcatlar serimizin ilk konuğu 😀 Yeni serimiz hayırlı olsuuun 😀

Karşınızda Yabul Cook. Bu icat nerede olursanız olun ateş yakmadan yemeğinizi pişirmenizi sağlayan taşınabilir bir ısıtıcı diyebilirim herhalde en kısa haliyle. 5 adımda mutlu mideler gibi bir slogan uydurup sizlere bu 5 adımı şöyle açıklayayım.

  • Yabul Cook’un kapağını aç ,
  • Isıtıcı paketleri ekle,
  • Paketlenmiş yemeğini kutunun içine koy,
  • Köşesini aç ve bir miktar su dök.
  • Sonrasında otur biraz ve bu icadın yemeğini yalnızca buhar ile pişirmesini bekle.Çok da değil yalnızca 10 dakika bekleyeceksin.Sonra afiyet olsun sevgili popzingil 😀

Yemeğimizi yedik,karnımızı doyurduk. Sıra geldi temizlemeye.. Pişirici gayet esnek yani kıvırabilirsin, böylece tam da seyahat çantana sığacak şekilde bükebilirsin. İşte bu kadar basit !! Artık yolda, kampta, yürüyüşe çıktığında ne zaman acıkırsan 10 dakika içinde kendini doyurabilirsin 🙂 Bugünün mini mini icadı Yabul Cook hakkında anlatacaklarım bu kadardı. Siz ne düşünüyorsunuz bu icat hakkında sevgili popzingiller?

Kaynak Link

52
like
12
love
0
haha
4
wow
0
sad
0
angry
76 Yorum konuları
2 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
68 Yorum yazarları
SERDAR ÖZDEMİRFiruze HaktanMaydoganbilgeNasibe Avcı Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
okan88
Yazar

@mnil ‘inde dediği gibi zor durumdayken sıcak yemek bulma konusuna kökten çözüm gibi. Sağlık konusunda herhangi bir sorun teşkil etmiyorsa on numara ürün.

mustafa
Üye

Harika bir şey askeriyede filan kullanıldığında ve afetlerde filan çok iş görür diye düşünüyorum.

Elif Beyza
Üye

Güzel

Krcelf
Üye

Doğada ve afetlerde kurtarıcı olur

Enes karakaş
Üye

Harika