Selamlar 13. cuma’yı izlediniz mi hiç? Klasiktir 4 genç kamp yapmaya ıssız bir ormana gider telefon bile çekmez bu yerde güler, eğlenir takılır bu gençler ve gariplikler baş gösterir. Vakit geçtikçe bir katil, psikopat belirir ve bu gençleri birtakım sebeplerden öldürmek ister hani şu önce şişmanın ve gözlüklünün öldüğü filmler..

İşte Dead by daylight da aslında tam olarak bu şekilde bir oyun 4 gencimiz bir katilin elinden kaçmaya çalışır 5 jeneratör var ve katil onları bulmadan bu jeneratörleri tamir etmelidir. Tamir ettikten sonrada ana kapıyı açıp kurtulmaları gerekmekte. Tabi bu arada yaşanan aksiyon’un haddi hesabı yok.. aynı zamanda katil siz olabiliyorsunuz 4 oyuncuyu kovalayarak onları öldürmeye de çalışabilirsiniz tabii

Stam da 31 TL olan bu oyun indirim gördüğünde alınmaya değer aslında, neden emin konuşmadığım dan bahsedeyim hemen. Katil sizi bazen çok hızlı bulup öldürebiliyor oyun zevkiniz mahvolabilir oyunun mantığını anlayana kadar ettiğiniz küfrün haddi hesabı olmayabilir yada tam tersi siz katilken oyunun yarısına kadar bir karakter bile görmeyebilirsiniz bazen. Benim yaklaşık 50 saatim var bu oyunda ve 50 saatin sonunda keyif almaya başladım. Sebebi skill sisteminin olması, puanlarla kendinizi geliştirmeniz gerekmekte oyunda, yeni efektler açılıyor. Örneğin katilsiniz,  bir oyuncu koşmaya başladı ve kargalar korkup kaçtı, eğer bu skill’inizi açtıysanız kargaların uçtuğunu görebiliyorsunuz oraya yönelip, araştırabilirsiniz. 

Son olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz pratik yaptıktan sonra keyifle oynayabileceğiniz bir oyun indirim gördüğünde alınmaya değer.. Teşekkürler oyun severler..

6
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
7 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
7 Yorum yazarları
Tuğçe AçıkgözHasan ErtokMurat SiyliHüseyin keskinhalidbinvelid Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tuğçe Açıkgöz
Üye

harika ya,alacağım bunu ilk fırsatta

Hasan Ertok
Üye

Saol

Murat Siyli
Yazar

Korku filmleri gibisi varmı ki

Hüseyin keskin
Üye

Çok güzel

halidbinvelid
Üye

Güzel oyuna benziyor