One Seed Mimarlık yakın zamanda Vancouver, Kanada’da bir evin dönüşümünü tamamladı. Ev sahibi bu evin önceleri tam bir bekar evi olduğunu, şimdi ise karısı ve iki oğlu ile paylaşacağı sıcak bir yuva olacağını belirtiyor.

One Seed; öncelikle yeni ve daha yüksek çatılar oluşturdu. Evin tamamını yeniden canlandırırdı, görsel bir dönüşüm sağladı.

Eve girişte ilk olarak sizi oturma odası karşılıyor. Koyu renkli ahşap duvar, gri oturma grubu için harika bir fon sağlamış. Oturma odasının iki yanındaki büyük pencereler ön ve arka bahçeye bakmakta.

Oturma odası ve yemek odası arasındaki bir açıklık ahşap kiriş ve özel gömme rafları vurguluyor.

Yemek odasında, beyaz bir kare yemek masası siyah bir avizenin altına yerleştirilmiş. Beyaz mobilyaları vurgulamak için koyu bir arka fon tercih edilmiş. Ayrıca manzara tam karşıya alınmış. Masanın tam karşısında bulunan kapı arka bahçeye açılıyor.

Mutfak oldukça ferah. Minimalist beyaz dolaplar tercih edilmiş. Aydınlatma ve pencereden gelen doğal ışıklandırma sayesinde mutfak çok havadar.

Yatak odasında ahşap vurgulu duvar televizyon ünitesini çevreliyor. Vurgulu duvarın yanında dolaplar mevcut ve bu dolaplar bir banyoya açılmakta. Mutfak gibi, banyoda da beyaz renk hakim. Fayans ve dolap seçimi banyoyu parlak ve havadar hale getirmiş.

Dekorasyon hakkında ne düşünüyosunuz? Evinizde beyaz rengin hakim olmasını ister miydiniz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Bir sonraki yazımda görüşürüz. Sevgiler.

14
like
4
love
1
haha
3
wow
0
sad
0
angry
22 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
22 Yorum yazarları
Emre EryiğitMelisa Avcitasarman07SERDAR ÖZDEMİRserhat ergün Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
serhat ergün
Üye

Mesleğim gereği mimari çalışmalar tasarımlar ilgi alanlarım içerisinde burda yaratılan değişimde gerçekten güzel olmuş modern bir tarz kazandırılmış teşekkürler paylaşım için

Reha Karakaya
Yazar

Gerçekten içi çok ferah duruyor. insanın içinde yaşayası geliyor.

Maydogan
Üye

Cok şık ve guzel bir ev olmuş. Normalde her tarafın beyaz olması benim ruhumu bunaltır evde biraz renk olmasini isterdim bu ev venim olsa turkuaz renkli esyalarla renklendirirdim

Hüseyin Çetin
Üye

Şuna bakar mısın ya mükemmel.Normalde beyaz pek sevmem ev dekorasyonunda daha çok koyu renkleri tercih ederim ama insanın içini nasıl âçtığını görünce fikrim değişti.

Emre Eryiğit
Üye

dMesleğim gereği mimari çalışmalar tasarımlar ilgi alanlarım içerisinde burda yaratılan eğişimde gerçekten güzel olmuş modern bir tarz kazandırılmış teşekkürler paylaşım için

1 Yanıtla