Butcher

Butcher, ilhamını DOOM ve Wolfenstein gibi klasik FPS oyunlarından alan bir oyundur. Ana karakter uzaydan gelen silahlı bir tür askerdir ve insanlığı silmek çabasında bir uzay istasyonundan başlayarak katliam gerçekleştirir.

Oyunun oynanışı, ilham aldığı DOOM gibi, hızlı ve gergindir. Oyuncunun sınırlı bir can sayısı vardır ve düşmanlarının çoğu çok dayanıklı olmasa da fazla sayıları, oyuncuyu dünyaya karşı koyuyor ve oyuncu kendini sürekli bir “tek adam ordusu” gibi hissediyor.

Grafikler, piksel art’tır, harika çizilmiş olmakla beraber, ışıklandırma efektleri oyuna ekstra bir etkileyicilik katmaktadır. Oyunun kan ve ateş efektleri abartılı olmakla beraber, göz alıcıdır.

.Oynunun mantrası “En Kolay Seçenek Zordur”, gerçekten oyunun içeriğini yansıtmaktadır.  Oyundaki katliam ve kan dökme, ilham  aldıklarına yaklaşmakla kalmıyor, onlarla adeta yarışıyor. DOOM’un kan şöleni ve hızlı oynanışının, piksel art grafikler ve göz alıcı efektlerle oyuncuya sunuyor.

Tüm bunlarla beraber söylenmeli ki Butcher, belirli bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Bu oyuncu kitlesi, oyuncunun stres atıp iyi hissetmesi için değil, heyecanlanması, gerilmesi ve eğlenmesi için yapılan FPS oynularına âşık oyuncu kitlesidir. Eğer bu kitledenseniz Butcher tam size göre.

Eğer Butcher’ın kalitesinden şüpheliyseniz, Steam’de ücretsiz demosunu oynayabilirsiniz.

16
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
11 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
12 Yorum yazarları
Hamza AslanmustafaMuhammet YiğitMustafa UcaKara pence Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hamza Aslan
Üye

en sevdiğim oyn wolfteam

mustafa
Üye

Pek oyun seven biri değilim hele bu tarz oyunları hiç sevmem.

Muhammet Yiğit
Yazar

Grafiklerini beğenmedim … Ama eğlenceli gibi

Mustafa Uca
Üye

bence eski şeyler daha güzeldi be özlendi

Dayi
Üye

Oyun biraz ucuza kaçmış gibi gözüküyor 😀 Minecraft gibi sanki