Eğer siz de sıkı bir film ve dizi takipçisiyseniz Stremio tam size göre. Stremio, aslında Popcorn Time benzeri, Torrent mantığıyla çalışan bir film ve dizi streaming programı. Popcorn Time’ın yasal mevzulara takılması nedeniyle Stremio’nun yaygınlığı da artıyor diyebiliriz.

 Stremio, 2015 yılı sonlarında bir grup Bulgar yazılımcı tarafından sürülen bir program. Sloganı ‘All You Can Watch’ yani izleyebildiğin kadar izle olan program, çok geniş bir film ve dizi arşivine sahip. Popcorn Time gibi altyazıyı seçiyorsunuz ve altyazı otomatik olarak yükleniyor. Eğer yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız bu tam size göre.

 Popcorn Time’dan farklı olarak Hollywood dışındaki Dünya sinemalarını da barındırıyor. Bazı Türk film ve dizilerini de bulabilirsiniz.

 Film ve dizilerin yanı sıra Youtube ve Twitch kanalları da mevcut ve bunları da takip edebiliyorsunuz.  Stremio’nun güzel özelliklerinden biri de kendi kütüphanenizi oluşturabilmeniz. Kütüphaneye ekle özelliğiyle kendi koleksiyonunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca film ve dizileri kaldığınız yerden devam etme özelliği de var ki bu da Stremio’yu Popcorn Time’dan daha iyi kılan bir özellik.

 Uzun lafın kısası Stremio, film ve dizi severler için biçilmiş bir kaftan. Tabii ki ufak tefek sorunları olabiliyor ancak kısa sürede düzeltiliyor, yani genel olarak stabil bir program. Android ve ios uygulaması da mevcut. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

 https://www.stremio.com/

5
like
3
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
4 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
4 Yorum yazarları
Murat SiyliSamet AkbulutSinandemir.demirgil Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Murat Siyli
Yazar

Güzel bir yazı teşekkürler

Samet Akbulut
Üye

Faydalı bir icerik olmus. Teşekkürler

Sinan
Yönetici

Deneyeceğim, teşekkürler

demir.demirgil
Üye

Teşekkürler hocam