Reklam
Topluluğumuzu Canlandıracak Reklamlar
Ve Biz
Manifesto
Kurallar
Gizlilik
Hizmet
Çerezler
Reklam
İletişim
Ana Sponsor

Popzingo logosunun yanında markanızın logosu yer alır. Ana sponsorumuz olarak birde içerik sayfasına yada markanız adınıza oluşturduğunuz profil sayfasına yönlendirilir. Etkileşimi artırmak için haftalık e-bültenlerde markanıza yer verilir.

Ana Sponsor olarak yayınladığınız fanzinler haftada bir kez ana sayfada 24 Saat birinci sırada yer alır. Ana Sponsorlar fanzinlerinde reklam banner, video, link yayınlayabilir. Yayınlanan içerikler haftalık e-bültenlere otomatik olarak eklenir ve tüm kullanıcılara gönderilir.

ƶampara

Popzingo temelinde kullanıcılarına ƶampara kazandıran bir topluluk. En çok ilgi çeken içerikler ƶampara kazandıran içerikler. ƶampara sistemini profesyonelce reklam stratejilerinize uygulayabilir, etkileşimi %100 artırabiliriz.

ƶampara ile sitenizin ziyaret edilmesini sağlayabiliriz. Sisteminize yeni bir üye kazandırabiliriz. Youtube videonuzu sonuna kadar izletebilir, satışta olan bir ürünüzü satın aldırabiliriz. Kısaca ƶampara sistemini markanız için yeniden uyarlayabiliriz.

Banner

Popzingo ana sayfasında açılacak bir popup ile ilk etkileşiminiz başlar. Popzin içinde yayınladığınız bir içerik,ana sayfa içerik akışında yayınlanarak kullanıcıların markanızı ve popzin profil sayfanızı keşfetmesi sağlanır.

Ayrıca, ana akışta belirli sayıda içerik sonrasında 300 x 300 reklamlarınız otomatik olarak yayınlanır. Ayrıca iç sayfalarda 900px ve 700px olarak yatay olarak da yayınlanabilir. Diğer reklam boyutları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Etiket

Popzingo içerikleri etiketler etrafında şekillenir ve yayınlanır. Popzingo da etiket sponsoru olduğunuzda haftalık / aylık olarak ana menüde #etiket yayınlanır. Ana menü etkileşimin en çok olduğu alandır.

Etiket yayınlandığında kullanıcılar bu etikete içerik üretmeye başlarlar. Üretilen içerikler, etiket sponsorluğu süresi bitse de ömür boyu popzin de yayınlanmaya devam eder. Güçlü içerikler güçlü etiketler ile üretilir.

Kupon

Popzingo düzenli olarak kullanıcılarına ƶampara kazandırmak için çeşitli oyunlar yayınlar. Bu oyunların kazananları kazandıkları kupon ile kupon sayfasından kodları girerek ƶampara’larını hesaplarını yüklerler.

Markanız için random olarak bir yada birden fazla kupon üretebilirsiniz. Kuponları mağazanızdan, ürün satışında, internetten, sosyal ağlarınızdan yada aklınıza gelen herhangi bir platformadan dağıtabilirsiniz.