Dünya mitolojisi, bir zamanlar büyük bir medeniyet kurmuş olan Homo sapiens’in varlığından önce var olan eski bir insansı ırk hakkında eski hikayeler içeriyor. Ölçekler, kuyruklar, garip kedi gözleri ve gezegenin sürüngen yaratıkları ile doğrudan bağlantılı olmaları dışında bize biraz benziyorlardı.

Bazıları, sürüngenlerin hala aramızda olduğunu söylüyor. Gezegenin yüzeyinin altında yer alan kavernöz bir dünyada yaşadıkları hikayeler var. Diğerleri, aramızda hala yaşamaya devam etmeleri dışında, hala aramızda yaşayan bu eski ırk ırkının kalıntıları olduğunu düşünüyorlar. Tek fark, sürüngenlerin genellikle uzun olması, ışığa aşırı derecede hassas olan kedi gözlerine sahip olabilmeleri ve bazılarının vücut kısımlarında kuyruğun veya pulların kalıntılarına sahip olabilmeleridir.

Geçtiğimiz günlerde vizyonlarını ve hayallerini gerçeğe dönüştüren Stuart Wilde, bir keresinde kertenkele bir kadınla tanıştığını söyledi. “O amerikalı, Boston’dan bence, yaklaşık 50 yaşında yüksek elmacık kemikleri, zalim gözler ve çok sıkı yüz cildi… Dudakları ince kalemle doluydu ama konuştukça kıvrılıp kıvrılıyorlardı. Bana bir kertenkeleyi yiyen bir kertenkele hatırlattılar. büyüleyici bulduğum şey, kadının buz gibi soğuk olmasıydı. Yüzü saf beyaztı. “

En radikal komplo teorisyenleri arasında, tarih boyunca dünya liderlerinin çoğunun, antik Sumeria’da insanlarla DNA’yı aşan eski yabancı Reptil ırk ırkının torunları olduğunu iddia eden yazar ve öğretim görevlisi David Icke vardır. Bu insanlar, Icke, Annunaki olarak biliniyor. Ve bu kan, seçkinler, krallar, kraliçeler ve ulusların yöneticileri arasında modern zamanlara geçmiştir.

Icke, eski Başkan George W. Bush’un kertenkelelerin hizmetkarı olduğunu iddia etmiştir. Amerikalı yazar Vicki Santillano bir keresinde “Sürüngen insansı maymunlarının hepimizi kontrol ettiği” fikrini kaleme aldı. Bir süre için Santillano’nun hikayesi en popüler on komplo teorisi arasındaydı.

Kamu kişiliği Jesse Ventura, komplo teorisi televizyon dizisinde son zamanlarda Icke’nin iddialarını ele aldı ve aramızda bu canlıların var olduğuna dair bir kanıt olmadığı sonucuna vardı.

Ancak, geçmişte uzun bir geçmiş medeniyetler geçmişi ve olası yabancı ziyaretleri olan çok eski bir gezegende yaşıyoruz. Hepimiz böyle bir varlık ırkının torunları olabilir miyiz? Kertenkelelerin geçmişte uzak bir zamanda ileri bir uygarlık haline gelmek için evrimleşen baskın türler haline geldiği bu türden bir dünyanın en azından hücresel hafızasını tutabilir miyiz?

2
like
2
love
0
haha
1
wow
0
sad
0
angry
6 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
6 Yorum yazarları
Hüseyin keskinBir Başak Kadınıkaan yalçınÇalıkuşuhilal Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hüseyin keskin
Üye

Çok güzel olmuş

Bir Başak Kadını
Üye

Reptilianlar halen aramızda yaşıyor, insan kanıyla besleniyorlar, yerleri belli ama gizleniyorlar, yakın bir zamanda gerçek kimlikleri tekrar ortaya çıkacaklar.

kaan yalçın
Yazar

Ben hiç inanmıyorum böyle şeylere.Çok saçma.

Çalı Kuşu
Yazar

Bunun için var demek kadar yakın yok demek. Emeğinize sağlık efendim.

hilal
Üye

Kuyruğu olduğu iddia edilen ünlü geliyor aklıma, olabilme ihtimali yüksek hala aramızda olanların bence