Dünya mitolojisi, bir zamanlar büyük bir medeniyet kurmuş olan Homo sapiens’in varlığından önce var olan eski bir insansı ırk hakkında eski hikayeler içeriyor. Ölçekler, kuyruklar, garip kedi gözleri ve gezegenin sürüngen yaratıkları ile doğrudan bağlantılı olmaları dışında bize biraz benziyorlardı.

Bazıları, sürüngenlerin hala aramızda olduğunu söylüyor. Gezegenin yüzeyinin altında yer alan kavernöz bir dünyada yaşadıkları hikayeler var. Diğerleri, aramızda hala yaşamaya devam etmeleri dışında, hala aramızda yaşayan bu eski ırk ırkının kalıntıları olduğunu düşünüyorlar. Tek fark, sürüngenlerin genellikle uzun olması, ışığa aşırı derecede hassas olan kedi gözlerine sahip olabilmeleri ve bazılarının vücut kısımlarında kuyruğun veya pulların kalıntılarına sahip olabilmeleridir.

Geçtiğimiz günlerde vizyonlarını ve hayallerini gerçeğe dönüştüren Stuart Wilde, bir keresinde kertenkele bir kadınla tanıştığını söyledi. “O amerikalı, Boston’dan bence, yaklaşık 50 yaşında yüksek elmacık kemikleri, zalim gözler ve çok sıkı yüz cildi… Dudakları ince kalemle doluydu ama konuştukça kıvrılıp kıvrılıyorlardı. Bana bir kertenkeleyi yiyen bir kertenkele hatırlattılar. büyüleyici bulduğum şey, kadının buz gibi soğuk olmasıydı. Yüzü saf beyaztı. “

En radikal komplo teorisyenleri arasında, tarih boyunca dünya liderlerinin çoğunun, antik Sumeria’da insanlarla DNA’yı aşan eski yabancı Reptil ırk ırkının torunları olduğunu iddia eden yazar ve öğretim görevlisi David Icke vardır. Bu insanlar, Icke, Annunaki olarak biliniyor. Ve bu kan, seçkinler, krallar, kraliçeler ve ulusların yöneticileri arasında modern zamanlara geçmiştir.

Icke, eski Başkan George W. Bush’un kertenkelelerin hizmetkarı olduğunu iddia etmiştir. Amerikalı yazar Vicki Santillano bir keresinde “Sürüngen insansı maymunlarının hepimizi kontrol ettiği” fikrini kaleme aldı. Bir süre için Santillano’nun hikayesi en popüler on komplo teorisi arasındaydı.

Kamu kişiliği Jesse Ventura, komplo teorisi televizyon dizisinde son zamanlarda Icke’nin iddialarını ele aldı ve aramızda bu canlıların var olduğuna dair bir kanıt olmadığı sonucuna vardı.

Ancak, geçmişte uzun bir geçmiş medeniyetler geçmişi ve olası yabancı ziyaretleri olan çok eski bir gezegende yaşıyoruz. Hepimiz böyle bir varlık ırkının torunları olabilir miyiz? Kertenkelelerin geçmişte uzak bir zamanda ileri bir uygarlık haline gelmek için evrimleşen baskın türler haline geldiği bu türden bir dünyanın en azından hücresel hafızasını tutabilir miyiz?

7
like
3
love
0
haha
3
wow
0
sad
0
angry
14 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
14 Yorum yazarları
Tuğçe AçıkgözNasibe AvcıTriskacocuEren Yeniuuens27 Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tuğçe Açıkgöz
Üye

eline sağlık dostum.

Nasibe Avcı
Üye

Inanmadım inanamam da

Triskacocu
Yazar

Evrimede inanmıyorum böyle teorilere de.

Eren Yeni
Üye

Kamu kişiliği Jesse Ventura, komplo teorisi televizyon dizisinde son zamanlarda Icke’nin iddialarını ele aldı ve aramızda bu canlıların var olduğuna dair bir kanıt olmadığı sonucuna vardı.

uuens27
Üye

Bu komplo teorilerini birden fazla makelede gordum nedense en ilgimi ceken bu oldu kaleme alinan yazilar olsun sunum olsun giris gelisme sonuc hepsi baya kaliteli eline saglik kardesim