Alkolik bir bilim adamı olan Rick ve torunu Morty’nin farklı boyutlarda, farklı galaksilerde atıldıkları maceralarına şahit olduğumuz Rick ve Morty’nin 2013 yılında TV dünyasına katılmasından bu yana büyük bir hayran kitlesi oluştu.

Programın yapımcılarından Justin Roiland, yetişkin çizgi dizisi olan Rick and Morty’nin yeni bölümlerle geleceğini duyurdu. 70 bölüm daha onay alan çizgi dizi, 10’ar bölümler halinde 7 sezona dağıtılacak. Ancak ne yazık ki Roiland, dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Dizinin ilk üç sezonu toplam 31 bölümden oluşuyordu. Şimdi 70 bölüm daha eklenmesi çizgi dizinin hayranları için büyük bir rahatlama yarattı. Rick and Morty’nin 3. sezonu izleyici kitlesi tarafından epey bir beğeni toplamıştı. Bu sezon karakterlerin daha da olgunlaştığı bir sezon olmuştu.

Üçüncü sezon Ekim ayında sona erdiğinden beri yapımcılar Justin Roiland ve Dan Harmon, gelecek sezon için yapılan görüşmelerin karmaşıklaştığını ifade etmişti. Şimdi nedenini biliyoruz: 70 bölüm muazzam, eşi görülmemiş bir yenileme! Dördüncü sezonu büyük bir heyecanla bekliyoruz. Umarız yayınlanacağı tarih kısa zamanda belli olur!

4
like
3
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
15 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
15 Yorum yazarları
Melisa Avciyellowredİlkay BozkuşMurat SiyliHüseyin çetin Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
amphitrite
Üye

Harika. 😀 2 sezonunu izledim ve devam etmeye vaktim olmamıştı haber ile beraber aklıma geldi teşekkürler

nefest01
Üye

Muhteşem çok seviyorum

enver dengiz
Üye
enver dengiz

Nasıl güzel bir çizgi dizi mi acaba izlemeye değer mi

artiherSey
Üye

arkadaşlar sitenin duvara bölümüne erişemiyorum bi sorunmu var?

Yavuz25
Üye

Bunun gibi saçma sapan çizgi dizilerde çok fazla 25. kare kullanılmış ve dine karşı çok saygısızlar kesinlikle izlemeyin