Merhabalar 😁 inşallah gününüz güzel ve huzurlu geçer. Bugün sabah sabah karşılaştığım ve unutamadığım durumu size de anlatayım istedim. Bu durumu ilk defa yaşamıyorum. Bir çok defa yaşadım ve en sonunda bu konu hakkında araştırmalara giriştim. Konumuz rüya ve kabus görmek.

Sürekli kabus göre göre tedirgin olmaya başladım ve bu tam 2 yıldır, aralıklı olarak devam ediyor. Kabusta ise cidden kötünün de kötüsü bir film şeridi görüyorum. Bazı kabusların etkisini gün boyu da yaşadım. Sabah 6′ da direk ağlamaya başladığım zamanlar oluyordu. Bunu araştırmaya başladığım da batıl inançlara ve rüya tabirlerine göre o rüyayı gören ya da o rüyadaki suçlu kişi gerçek hayatta günah işlemiştir. Çok tuhaf değil mi ? Rüyayı gördükten sonra ben naptım da bu rüyayı gördüm diye bir an sorguladım kendimi.

Bu sefer rüya gören kişi, rüyasında sevdiği ya da hoşlandığı çocuğu görürse o kişi kesinlikle seni düşünüyordur ya da kafaya çok ama çok fazla takmışızdır. Çok gerçek dışı göründüğüne adım gibi eminim.

” Bunlar batıl inanç. İnanma. “ diyeceksiniz belki. Açıkçası ben de bunlara inanmıyorum ama bazen düşündüğüm de gerçek çıkıyor. Kesinlikle çok tuhaf.

Rüya ve kabuslar hakkında bir çok yazı ve yorum var. Hangisi doğru hangisi yanlış hiçbirimiz bilemeyiz ya da deneysel yollara gidilmesi gerekir. Aslında bir çok bilim adamı bunun hakkında bir çok deney yapıyor. Ama deneylere göre de kesin bir sonuç yok.

 

6
like
2
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
13 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
14 Yorum yazarları
Bekir Akgülİlkay BozkuşEfecan bozMurat SiyliSamet Akbulut Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Üye

Nedendir bilmiyorum ama ben pek rüya göremiyorum.

Bekir Akgül
Üye

Rüyalar güzeldir

İlkay Bozkuş
Yazar

Eskiden güzeldi, 30 yaşından sonra değişti her şey. Lucid rüya görürdüm, istediğimi yapardım, şehirler dizayn eder, uçardım. Büyüdüm, içimdeki çocukta büyüdü, rüyalar bitti. nasıl uyuduğumu hatırlamıyorum artık.

Efecan boz
Üye

Bende de oluyo

Murat Siyli
Yazar

Karabasan bastı mı işte o kötü