ET News‘in yeni bir raporu daha küçük olan Galaxy S10 modelinin 5,8 inçlik bir ekranı yansıtacağını doğruladı. Ancak bir diğeri için daha önce sözü edilen 6,3 inçlik ekran yerine 6,2 inçlik bir panelin mevcut olacağı iddia ediliyor. Buna ek olarak Samsung’un “Beyond 0”, “Beyond 1” ve “Beyond 2” kod adı verilen toplam üç modeli için büyük bir kamera güncellemesi var.

5.8 inç panel ile gelecek olan ilk modelden yola çıkarsak şirketin daha geleneksel düz bir ekran kullanacağı bildiriliyor. Ayrıca arka tarafta tek bir sensörün var olduğu söyleniyor. Bu sene Galaxy S9’un daha ucuz bir muadili olarak işlev görecek. Cihaz büyük ihtimalle S9’da gördüğümüz diyafram teknolojisine sahip olacak, bunun dışında herhangi bir önemli yükseltmenin öne çıkıp çıkmayacağı belli değil. S9+ gibi çift kamera kurulumuna da sahip olması beklenen özellikler arasında.

6,2 inç bir panel ile gelecek olan modelin en önemli özelliği ise oldukça belirgin olan kamera yükseltmesi olacak. Bu modelin Huawei P20 Pro ile yarışması bekleniyor. Üçlü kamera kurulum özelliği, yeni ve geniş açılı sensör ile sektör liderliğine talip olduğunu herkese duyuracağa benziyor.

Galaxy Note 9’un henüz lanse edilmediğini düşünürsek, bu raporun doğru olup olmadığını söylemek için biraz erken. Yine de Samsung’un aynı yıl içinde üç amiral gemisi tanıtacak olmasının yeterince iddialı olduğu konusunda hemfikiriz.

8
like
2
love
0
haha
2
wow
1
sad
0
angry
9 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
10 Yorum yazarları
Tuğçe AçıkgözÇalı KuşuAhmet Boztürkİlknur Yılmazali yunus önen Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sinan
Yönetici

Üç kameralı telefon üreteceğine, telefonlu kamera üretseymiş keşke 😀

Serhan
Yazar

Gerçekten müthiş görünüyor ancak fiyatı da müthiş olur gibi sanki 🙁

Çalı Kuşu
Yazar

Hızla ilerleyen teknolojiye güle güle diyebilen bir yüreği olmalı insânın. Esâreti bir noktasıyla şakağından vurmanın yolu bu, özgürlüğe doğru bir adımın hakeza.

Ahmet Boztürk
Üye

4 kameralısı çıkmış

İlknur Yılmaz
Üye

Mükemmel bir telefon