Birazdan okuyacaklarınız, bir sonraki kurban bayramında satın alacağınız kurbanlık hayvanla fotoğraf çektirme isteği uyandırabilir.

Dünya Kupası’na günler kala Lionel Messi sanal alemi bu pozlarla sallamıştı.

Paper Dergisi 5 kez Balon d’Or kazanan dünyanın en büyük oyuncusunu Haziran ayı sayısına kapak yaptı. Messi keçilerle beraber dergiye ciddiyetten uzak samimi pozlar verdi.

Carles Carabi’nin bu sevimli fotoğraflarında iki adet “goat” bulunuyor. Birisi Messi’nin kucağındaki keçi, diğeri Messi’nin kendisi.

Fikir tüm zamanların en iyisi anlamına gelen Greatest Of All Time’ın kısaltması olan ve aynı zamanda İngilizcede keçi anlamına gelen G.O.A.T.’tan kaynaklanıyor. Tüm zamanların ya da kendi zamanlarının en iyisinin Cristiano Ronaldo mu yoksa Lionel Messi mi olduğu tartışması, taraftarlar arasında asla çözülemeyecek.

Ciddiyetten Uzak adlı spor programına konuk olan efsane oyuncu Alex de Souza Messi’den yana olduğunu söylemişti. Ronaldo henüz Real Madrid’deyken her iki oyuncunun kulüpleri de kendi oyuncularının bir numara olduğunu deklare etmişti.

Ronaldo ise “benden daha iyisini, daha kusursuzunu göremiyorum. Benim yapamadıklarımı yapabilen birisi yok, ama diğer futbolcuların yapamadıklarını ben yapabiliyorum. Ben tarihin en iyisiyim” diyerek konuyla ilgili tavrının net olduğunu gösterdi. Ronaldo’nun açıklamalarına Messi’nin kulübü Barcelona’dan cevap geldi: “Biz onu her zaman büyük bir oyuncu ve rakip olarak görüyoruz. Ancak tarihin en iyisini Camp Nou’da 15 günde bir görebilirsiniz, o da Messi.”

Her yiğidin gönlünde bir aslan yatar. İki büyük futbolcu arasındaki kıyaslama sonsuza kadar sürüp gidecek. Her iki oyuncunun hayranları tarihin en büyük futbolcusunu desteklediği konusunda şüphe duymuyor. Tarihin en iyi futbolcusunun Maradona ya da Pele olduğunu düşünenler olsa da Messi-Ronaldo çekişmesinde herkes mutlaka bir tarafı tutuyor. Acaba Ronaldo’nun Juventus’a transferi büyük kıyaslamaya nasıl etki edecek? Bugüne kadar hep lig maçlarında karşı karşıya gelen iki rakibin Şampiyonlar Ligi’nde karşılıklı oynayabileceği bir Barcelona-Juventus eşleşmesi görebilecek miyiz? Artık 30 yaşını deviren iki dev futbolcu başarılı performanslarını bu yıl da sürdürebilecekler mi?

Kaynak

11
like
4
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry
18 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
19 Yorum yazarları
emirhan clkMurat SiyliHüseyin çetinAhmet BoztürkPINAR GÜL Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Çalı Kuşu
Yazar

Çevresi tarafından elde etmiş olduğu sempatiyi bu samimi pozlarla arttıracağı şüphe götürmez bir gerçek.

Aycan
Yazar

Ya en mükemmel olduğunu göstermek için bu pozlara girmesine gerek var mıydı Allah aşkına 😀 😀

emirhan clk
Üye

Mukemmel pozlar hosuma gitti

Murat Siyli
Yazar

Güzel bir yazı olmuş başarılar

Hüseyin Çetin
Üye

Ne değişik bir tipsin sen Messi yaaa ama helal olsun çok azimli ve kararlı bir adam