İlk olarak 2005 yılında PlayStation konsolu için satışa sunulan ve her yaştan oyuncunun büyük oranda beğenisini toplayan God of War serisinin yeni oyunu, 20 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. Geliştiriciliğini Sony Santa Monica stüdyosunun üstlendiği God of War için geçtiğimiz saatlerde yeni bir yama yayınlandı.

Oyuna gelen üçüncü güncelleme olan 1.13 yamasının odak noktasında oyun içi hataları gidermek var. Daha pürüzsüz bir oyun deneyimi için iyileştirmeler barındıran güncellemenin kapsamlı yama notları ise henüz paylaşılmadı. Tüm bu güncellemelere rağmen God of War hala tüm hataların giderildiği kusursuz bir oyun deneyimine erişemedi. Oyunun çıkış sürümünün hatalardan olabildiğince temizlenmiş olması sayesinde, şu anda var olan hatalar oyuncuların canını sıkacak seviyede değil.

1.13 güncellemesinin ardından, geliştirici stüdyo oyuna yakında gelecek daha büyük bir güncellemenin sözünü verdi. Sözü verilen bu güncelleme ile birlikte fotoğraf modunun ekleneceği de geliştiriciler tarafından paylaşılan bilgiler arasında. Oyundaki hataların giderilmesi çok uzun sürmeyecek ve geliştiriciler yeni içeriklere odaklanmaya başlayacaktır.

God of War yamaları şimdiye kadar ne getirdi?

Daha önce yayınlanan 1.12 güncellemesi, birçok oyuncunun şikayetçi olduğu oyun içi yazı boyutunu büyütmesine olanak veriyor ve genel iyileştirmeler içeriyordu. Oyunun çıkışından hemen sonra yayınlanan 1.11 güncellemesi ile birlikte ise ekran ölçekleme hatası giderilmişti. Her iki yamanın da hata düzeltmelerine odaklanması, Sony Santa Monica’nın oyunu temizlemek konusunda kararlı olduğunu gösteriyor.

Uzun zamandır çıkışı büyük bir heyecanla beklenen God of War, geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık satış listesinin birinciliğine yerleşmişti. Kendi serisine ait satış rekorunu yenileyen oyunun daha büyük başarılara ilerlemesi bekleniyor.

7
like
4
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
6 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
6 Yorum yazarları
SERDAR ÖZDEMİRdiyar bayReha KarakayayellowredOlupapatya Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
SERDAR ÖZDEMİR
Üye

başarılı oyun

diyar bay
Üye

güzel olmus

Reha Karakaya
Yazar

Oynamadım ama inşallah deneyeceğim.

yellowred
Yazar

god of war oyun evreninin güneşidir.

Olupapatya
Yazar

Çok güzel bir oyundu yaa. Belki konusu biraz olağan üstü ama krotos abi çok güzel bir karakter. Görüntü senaryo hepsi çok güzeldi.