Başarılı TV eserlerinin video oyun versiyonları çoğunlukla hayal kırıklığı yaratmakta.

Firmalar içi boş, özen gösterilmemiş bu oyunları sırf isimlerinden dolayı prim yapıp bizlere yedirmeye çalışarak daha az maliyetli ekstra gelir etmeye çalışmakta. South Park: The Stick of Truth ile sadece TV-Oyun geçişini başarılı bir geçiş yapılmamış, bir şaheser yaratılmış.

South Park yazarları tarafından yazılmış senaryo, orjinal karakter ve seslendirmeler, yüzlerce gönderme ve OBSIDIAN ekibinin usta işçiliğiyle size oynanabilir bir South Park dizi bölümü sunuyor oyun size.

South Park’ı bilmeyenlere şöyle bir uyarı yapmak durumundayım. Aynı dizide de olduğu gibi oyunda sert bir dil, eleştri yapılmakta; Nazizm, Kürtaj gibi konulara değiniliyor. South Park sevenler iyi bilir ki daha azı beklenemezdi zaten.

Uzun, şahane, interaktif bir South Park bölümü tadındaki The Stick of Trurh şahane bir rol yapma oyunu. Eğlenceli ana ve yan görevler, dizideki mekanlar ve karakterler, bol miktarda geliştirilebilir ekipman ve silah, seviye atlama, yetenek ağacı, dört farklı sınıf ile dolu dolu bir oyun var karşımızda. Tabi böyle olmasına karşın South Park ile pek bir alakanız yok ise çok da ilginizi çekmeyebilir. Zira diziyi izlemeden gerek karakterleri, gerek yaptıkları şakaları ve göndermeleri anlamayabilirsiniz. Tavsiyem önce diziye bir şans verin. Severseniz kesinlikle bu oyunu tecrübe edin.

https://store.steampowered.com/app/213670/South_Park_The_Stick_of_Truth/?l=turkish

 

5
like
1
love
1
haha
0
wow
0
sad
0
angry

7
Kimler Neler Demiş?

5 Yorum konuları
2 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
6 Yorum yazarları
The QreyomuptezelMuhammet YiğitCan karhanmustafa Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa

Her film yada dizinin kuşu yenmez demek ki,yapalım nasıl olsa meşhur biz onu her türlü yediririz diyorlar ama insanlar artık uyandı sanki.

PopziYaz
Üye

Dizi veya filmlerin genelde ilk oyunları kötü oluyor .Bazı kişiler ise dizi veya film hakkında bilgi edinmeden oyunu eleştiriyor.

The Qreyo
Yazar

Güzel yazı

muptezel
Üye

Dizinin büyüsünü bozmamak adına oynamamam gerektiğini düşünüyor bilgi için teşekkür ediyorum.

Muhammet Yiğit
Üye

Çok Güzel Yazı Olmuş Eline Sağlık