Başarılı TV eserlerinin video oyun versiyonları çoğunlukla hayal kırıklığı yaratmakta.

Firmalar içi boş, özen gösterilmemiş bu oyunları sırf isimlerinden dolayı prim yapıp bizlere yedirmeye çalışarak daha az maliyetli ekstra gelir etmeye çalışmakta. South Park: The Stick of Truth ile sadece TV-Oyun geçişini başarılı bir geçiş yapılmamış, bir şaheser yaratılmış.

South Park yazarları tarafından yazılmış senaryo, orjinal karakter ve seslendirmeler, yüzlerce gönderme ve OBSIDIAN ekibinin usta işçiliğiyle size oynanabilir bir South Park dizi bölümü sunuyor oyun size.

South Park’ı bilmeyenlere şöyle bir uyarı yapmak durumundayım. Aynı dizide de olduğu gibi oyunda sert bir dil, eleştri yapılmakta; Nazizm, Kürtaj gibi konulara değiniliyor. South Park sevenler iyi bilir ki daha azı beklenemezdi zaten.

Uzun, şahane, interaktif bir South Park bölümü tadındaki The Stick of Trurh şahane bir rol yapma oyunu. Eğlenceli ana ve yan görevler, dizideki mekanlar ve karakterler, bol miktarda geliştirilebilir ekipman ve silah, seviye atlama, yetenek ağacı, dört farklı sınıf ile dolu dolu bir oyun var karşımızda. Tabi böyle olmasına karşın South Park ile pek bir alakanız yok ise çok da ilginizi çekmeyebilir. Zira diziyi izlemeden gerek karakterleri, gerek yaptıkları şakaları ve göndermeleri anlamayabilirsiniz. Tavsiyem önce diziye bir şans verin. Severseniz kesinlikle bu oyunu tecrübe edin.

https://store.steampowered.com/app/213670/South_Park_The_Stick_of_Truth/?l=turkish

 

11
like
2
love
1
haha
1
wow
0
sad
0
angry
13 Yorum konuları
2 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
13 Yorum yazarları
Tuğçe Açıkgözİlkay Bozkuşerdal yavuzHüseyin çetinSamet Akbulut Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mustafa
Üye

Her film yada dizinin kuşu yenmez demek ki,yapalım nasıl olsa meşhur biz onu her türlü yediririz diyorlar ama insanlar artık uyandı sanki.

PopziYaz
Üye

Dizi veya filmlerin genelde ilk oyunları kötü oluyor .Bazı kişiler ise dizi veya film hakkında bilgi edinmeden oyunu eleştiriyor.

Tuğçe Açıkgöz
Üye

game of throes final yapmadan biterse biter, bitmezse game of thrones’a başlayacağım

İlkay Bozkuş
Yazar

Güzel oyundu, fakat sıra tabanlı oyunlara dayanamıyorum. şans verip bir saat oynamışlığım var. Sonra sıra tabanlı işte devamını getirmedim.

erdal yavuz
Üye

güzel