Selamlar sevgili popzingiller 🙂 Bu kez sizinle oldukça pratik ve oldukça kullanışlı bir icattan bahsedeceğiz. İşte karşınızdaaa Fixlts . Dünya’nın ilk gübreleştirilebilen,elde şekillenebilen plastik çubuğu olan bu icat 60° suda yumuşayabiliyor. Böylece ev içinde veya çeşitli projelerin yapımında birçok sorunu çözebiliyor.

Tamamı tekrar yenilenebilir olan, eko-plastik çubuklar tüketicileri üründen oldukça memnun. Tek ürünle belli talimatlar doğrultusunda gerçekleştirebilecekleri projeleri şimdi çok daha kolay tamamlayabiliyorlar. Mucit Chris Lefteri bu ürünü tasarlarken bir şeyleri tamir edebilme özelliğine odaklandığı kadar çevre dostu olmasına da çok önem vermiş.

Fixlts normal bir plastikten çok daha düşük bir sıcaklıkta yumuşayabiliyor. Çalışma prensibi olarak termoplastiklerin tekrar tekrar ısınıp soğuyabilme özelliğinden faydalanıyor. Tasarımcıları tarafından Kickstarter kampanyası düzenlenen ürün 6.500 dolar bağış aldı. Daha sonra 13.000 dolarlara kadar yükseldi bu durum. Yani çok kişi tarafından başarılı olacağına inanılan bir ürün. Kendine 788 bağışçı bulan ürünün tam anlamıyla çıkış yapması için 2 ay var.

Bence oldukça faydalı ve pratik bir ürün. Kırıklara,çatlaklara yapıştır, soğusun sağlam şekilde eşyalarını kullanmaya devam et. Çok iyi fikir değil mi? Siz böyle bir ürün olsa alır mıydınız? Gelelim PopzPuan değerlendirmemize. Ben bu fikri gerçekten çok beğendim ve günlük hayatta oldukça kullanışlı olacağı kanaatindeyim. Benim puanım 10 üzerinden 8 Popz. Siz bu icat hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz kaç Popz verirdiniz sevgili popzingiller? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın 🙂

Kaynak Link

8
like
2
love
0
haha
3
wow
0
sad
0
angry
13 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
13 Yorum yazarları
Nasibe AvcıMurat SiyliReha KarakayaAhmet BoztürkCahit Enes Şahin Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sinan
Yönetici

Oldukça faydalı olabilecek bir buluş, 9 popz.

Muhammet KABA
Üye

Yetişkin oyun hamuru gibi bişey 😂😂

hayal
Üye

Pratik,kullanışlı bir buluş,benim puanım da 8.

Ayşe
Üye

Kullanışlı gibi. Denemek lazım.

okan88
Yazar

Kullanımı basit ve bir çok konuda işe yarar nitelikte. 10/8.5