Kurallar
Popzingo Topluluk Kuralları
Ve Biz
Manifesto
Kurallar
Gizlilik
Hizmet
Çerezler
Reklam
İletişim
Karşılıklı Saygı

Karşılıklı saygı zorunludur. Üyelerin birbirlerine yaptığı ırkçı, cinsiyetçi, homofobik ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecektir.

Kullanıcılar tarafından gelen, insanların dini inancına, ırkına, etnik kökenine, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, cinsel yönelimine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını popzin saklı tutmaktadır.

Üyelik İhlali

Üyelik Sözleşmesini ihlal ederek diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini ifşa eden, bu bilgileri kendi çıkarları için kullanan; tehdit, taciz gibi unsurları kullanarak, rahatsız edici bir biçimde diğer kullanıcıları sürekli takip eden ve insanları şiddete yönlendirmek adına başkalarını kışkırtan davranışlarda bulunan kullanıcıların hesapları kapatılacaktır.

Birey, kurum, kültür veya toplumları küçük düşürücü, küfür, aşağılama veya argo ifadelere izin verilmemektedir. Bu tür yorumların silinmesi, gerekli kişilere uyarı gönderilmesi ve/veya üyeliklerinin silinmesi hakkını popzin saklı tutmaktadır.

Sağlıklı Bir Topluluk

Daha sağlıklı bir tartışma ortamının olması için yapılan yorumlarda üyelerin, diğer kullanıcıların inançlarına ve görüşlerine saygı göstermeleri zorunludur. Yorumlarda büyük harf kullanılmamalıdır. Yorumların tamamı anlaşılır bir Türkçe ile yazılmalı ve diğer dillerde yorum yapılmamalıdır.

Herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren yorumlara izin verilmeyecektir. İnsanları kışkırtan, saldırgan bir kullanıcı adı seçilemez. Markaların, sanatçıların isimleri ile kullanıcı adı alınamaz. Alınan adlar popzin tarafından silinir.