Üst düzey oyun performansı ve görüntü kalitesi vadeden Xiaomi Black Shark’ın en üst düzey modeli tanıtıldı. 8GB RAM’i bulunan cihazda 256GB dahili depolama alanı yer alıyor.

Kullanıcıların mobil cihazlarda oyun oynarken karşılaştıkları yaygın problem, telefonun ısınması ve işlemcinin düşük performansıdır. Bu engellemek için Black Shark, telefonun ısınmasını engelleyen ve telefonun ana bileşenlerini serin tutan çok aşamalı, tek parça bir sıvı soğutma sistemi ile entegre edilmiştir. Bu, işlemciden en yüksek ve mümkün olan en iyi performansın elde edilmesini sağlar.

Genel olarak incelersek; Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden gücünü alan en üst seviye Black Shark’ta 8GB LPDDR4X RAM’e 256GB UFS 2.1 dahili bellek eşlik ediyor. Telefon f/1.75 diyaframlı 12MP + 20MP çift arka kamera yapılandırması ile donatılmış. Ön kamera ise f/2.2 diyaframlı 20MP’lik bir yapılandırmaya sahip. Batarya ise temel modelde olduğu gibi 4000mAh.

256GB dahili depolama alanı bulunan Xiaomi Black Shark oyun odaklı bir akıllı telefon. Bu cihaza sahip olan oyun meraklıları cihazı onlarca 3D mobil oyunla rahatlıkla doldurabilir. Black Shark uzunca bir süre gönülleri fethedeceğe benziyor.

Telefonun fiyatı ise 627 dolar olarak açıklandı.

7
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
33 Yorum konuları
1 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
32 Yorum yazarları
İlkay Bozkuşali yunus önenMurat SiyliyellowredHüseyin çetin Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
EMIN ALTINTAS
Yazar

Arkadaşım da xiaomi kullanıyor şuan gayet memnun bu modeli görünce telefona sarılıp araştırmaya başladı 🙂

onur.tskn
Üye
onur.tskn

627 Dolar mı? Çok fazla ama canavar denilebilecek telefon için sanki normal! 🙂

abdullahgunduz
Üye

İlginç

Emreozarslan
Üye

AMAZİNG

crstan7
Üye

Güzel hoş ama fiyatı çok yüksek yaa