Ne yaşadığımı biliyor musun?

Koskocaman bir dünyaya sığamıyorsun, pencere açık, hava rüzgarlı, üşüyorsun, ama nefes alamıyorsun, kapı açık, cereyan yapıyor, ama kapıyı çarpıp çıkarmıyorsun.. Ne yaşadığımı bilmiyorsun, nasıl bağırdığımı duymuyorsun, nasıl ağladığımı görmüyorsun.

Gözlerin dolu, dokunsalar ağlayacaksın, dokunuyorlar, canını çıkarıyorlar, etinden et koparıyorlar, ağlayamıyorsun. Düşünceler, binbir tane, beyninde kopan fırtınalar, kalbinde esen lodoslara rağmen, hıçkırıyorsun, hıçkırıyorsun, yutkunamıyorsun. Ne yaşadığımı bilmiyorsun.

Kulaklarımda delice sesler, her yerden bana sesleniyorlar, duymuyorsun, çağırıyorlar, gitmiyorsun, gidiyorsan da orada bulmuyorsun. Oturuyorsan ayağa kalkma, ayaktaysan koşma vakti, öylece duruyorsun, durmasan ne olur, zaten yürüdüğünde de varamıyorsun.

Yaşarken ölmenin adını depresyon koymuşlar.

Öldükten sonra dirileceğine inanıyorsun, benim daha yaşarken öldüğüme neden inanmıyorsun?

Gitme diyorum, gidiyorsun.. Bekle diyorum, koşuyorsun, yetişemiyorum, ardınsıra bakakalıyorum, gözlerim doluyor, gülüyorsun. Susma diyorum, susuyorsun. Sana susmamanı söylüyorum, sen avaz avaz, bağıra çağıra susuyorsun. Kulaklarımı sağır ediyor sustukların. Sustukların benim içimde büyüyor.

İçimde dolup taşıyor, bir gök gürültüsü oluyorsun, bir fırtına, bir deli rüzgar oluyorsun, bir bulut oluyorsun, dokunsalar yağacaksın, dokunuyorlar, paramparça ediyorlar, yağamıyorsun..

Anlıyor musun?

12
like
2
love
0
haha
0
wow
2
sad
0
angry
20 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 İzleyiciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorumlar
19 Yorum yazarları
ahmet çetinİlhan DemircanEmre EryiğitBerat GÜLTEKİNAlihan Sönmez Son yorum yazarları
  Abone ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ahmet çetin
Üye

Whatty

İlhan Demircan
Üye

Anladım

Emre Eryiğit
Üye

anladım

Berat GÜLTEKİN
Üye

anladım

Alihan Sönmez
Üye

Anlamadım